Valmieras novada pašvaldība godinājusi “Balva izglītībā 2021” laureātus

Piektdien, 8. oktobrī, koncertzālē “Valmiera” norisinājās apbalvojuma “Balva izglītībā 2021” pasniegšana, kurā pirmo reizi vienkopus pulcējās Valmieras novada pašvaldības dibināto izglītības iestāžu darbinieki.

“Cienījamie skolotāji, Jūsu profesija ir cēla un atbildīga misija. Jūs esat nākotnes veidotāji caur mūsu bērniem, tādēļ Jūsu loma kvalitatīvas izglītības nodrošināšanā ir neizmērojama. Skolotājam ir gan jāsniedz skolēniem zināšanas un prasmes, gan arī pašiem ir jābūt nepārtrauktā pilnveidošanās procesā, jo pasaule attīstās, un mums jāmainās tai līdzi. Vienlaikus vēlos uzsvērt, ka skolotājs nav tikai tas, kurš stāsta un māca, bet arī kā ģimenes loceklis, draugs, kuram uzticēties, un padomu devējs. Mīļie skolotāji, šajā svētku dienā vēlos pateikt paldies par Jūsu pašaizliedzīgo darbu, milzu pacietību, neizsīkstošo enerģiju un ticību nākotnei!” sveicot skolotājus, vēlēja Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks.

Pasākumā deviņiem skolotājiem pasniegti Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) Atzinības un Pateicības raksti. IZM Atzinības rakstu par nozīmīgu ieguldījumu izglītības sistēmas attīstībā saņēma Valmieras Gaujas krasta vidusskolas-attīstības centra direktores vietniece Daiga Ramata, savukārt IZM Atzinības rakstu par nozīmīgu ieguldījumu pedagoģiskajā darbā saņēma Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijas skolotājas Olita Nīmante un Gita Apsīte. IZM Pateicības rakstu par ieguldījumu pedagoģiskajā darbā saņēma Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijas skolotāja Dace Atslēga, Valmieras Viestura vidusskolas skolotājas Sandra Kārkliņa un Gita Baltā, Valmieras sākumskolas skolotāja Sanita Tauriņa, Valmieras 2. vidusskolas direktora vietnieks izglītības jomā Vjačeslavs Piskunovs un Valmieras Sporta skolas vieglatlētikas treneris Raitis Ravinskis.

Valmieras novada pašvaldības apbalvojumu “Balva izglītībā 2021” par nozīmīgu personisko ieguldījumu pedagoģiskajā darbībā un sasniegumiem izglītībā saņēma 59 Valmieras novada laureāti.

Apbalvojumu saņēma vispārējās vidējās izglītības iestāžu pedagogi: Valmieras Valsts ģimnāzijas skolotājas Renāte Bērziņa un Anda Deksne, Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijas skolotājas Sandra Krūze un Ināra Veita, Valmieras Viestura vidusskolas skolotāja Ina Tuņķele, sociālā pedagoģe Iveta Upīte un direktora vietniece izglītības jomā Anda Upīte-Markuse, Valmieras 2. vidusskolas skolotāja un arodbiedrības priekšsēdētāja Ina Mole un pirmsskolas izglītības skolotāja Marina Koļčinska, Valmieras 5. vidusskolas sociālā pedagoģe Jolanta Krišjāne un skolotāja Arta Gredzena, kā arī Naukšēnu vidusskolas skolotāja Antra Baune.

Valmieras novada pašvaldības dibināto pamatizglītības iestāžu skolotāji, kuri saņēma “Balvu izglītībā 2021”: Jāņa Endzelīna Kauguru pamatskolas skolotāja Elita Šalte, Trikātas pamatskolas pirmsskolas izglītības skolotāja Sarmīte Kanašniece, Burtnieku Ausekļa pamatskolas logopēde un pedagoga palīgs Māra Daugule, Rencēnu pamatskolas direktore Dina Oliņa un pirmsskolas izglītības skolotāja Arnita Staško, Jura Neikena Dikļu pamatskolas pirmsskolas izglītības skolotājas un direktores vietnieces izglītības jomā Antra Diknere-Sondore un Iveta Derkača, Kocēnu pamatskolas skolotājas Ilze Zariņa un Ina Smirnova, Rubenes pamatskolas skolotāja Anita Laicāne un pirmsskolas izglītības skolotāja Iveta Veide, Strenču pamatskolas direktore Dace Gaigala un skolotāja Solvita Tēberga, Valmieras Pārgaujas sākumskolas skolotājas Baiba Frinde un Evija Vilne, Valmieras sākumskolas direktora vietniece izglītības jomā Signe Jānelsiņa un skolotāja Aiga Vimba, kā arī Brenguļu sākumskolas skolotāja Līga Ķirse. Laureātu vidū ir arī trīs pedagogi no Valmieras Gaujas krasta vidusskolas-attīstības centra – Santa Ecmane, Sarmīte Millere un Baiba Šēnberga, un Ziemeļvidzemes pamatskolas skolotāja Sofija Andriksone.

Pasākumā godināja arī profesionālās ievirzes un interešu izglītības iestāžu skolotājus: Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolas skolotāju Uģi Brālēnu, Valmieras Sporta skolas direktora vietnieci izglītības jomā Santu Rulli un Augstas klases sportistu sagatavošanas centra BMX nodaļas treneri Miku Puķīti, Bertānu Valmieras basketbola skolas treneri Evu Kaufmani, Valmieras Jaunatnes centra “Vinda” interešu izglītības skolotāju Evitu Ziplāni-Bērziņu, Valmieras Mūzikas skolas direktores vietnieci izglītības jomā Santu Tanenbergu, Kocēnu sporta skolas treneri Ivaru Jēkabsonu, Rūjienas Mākslas skolas mākslas priekšmetu skolotāju Antru Galzoni, Rūjienas Mūzikas skolas pūšaminstrumentu spēles skolotāju Gvido Brenčevu un Strenču Mūzikas skolas direktori Raldu Ziemuli.

Pirmsskolas izglītībā (PII) apbalvojumu saņēma šādi pedagogi: Valmieras PII “Ezītis” un struktūrvienības “Ābelīte” vadītāja Elita Skrastiņa, Valmieras PII “Sprīdītis” pirmsskolas izglītības skolotāja Dace Gailīte, Valmieras PII “Vālodzīte” vadītājas vietniece izglītības jomā Dana Ceplīte, Valmieras PII “Vālodzīte” struktūrvienības “Krācītes” pirmsskolas izglītības skolotāja Agita Silova, Valmieras PII “Buratino” vadītāja Sarmīte Bukava, Valmieras PII “Kārliena” pirmsskolas izglītības skolotāja Inga Stilve, Valmieras PII “Kārliena” struktūrvienības “Pienenīte” pirmsskolas izglītības skolotāja Vita Bukaldere, Mūrmuižas PII “Pasaciņa” pirmsskolas izglītības skolotāja Ērika Fūrmane, Valmiermuižas PII “Burtiņš” vadītāja Ivaise Melkere, Matīšu PII “Namiņš” pirmsskolas izglītības skolotāja un logopēde Gaida Bērziņa, Burtnieku PII “Sienāzītis” vadītāja Linda Sēne, Kocēnu PII “Auseklītis” pirmsskolas izglītības skolotāja Līga Jēkabsone, Mazsalacas PII “Dārziņš” pirmsskolas izglītības skolotāja Gita Brokāne, Rūjienas PII “Vārpiņa” vadītāja Lilita Romanovska un Strenču PII “Minkāns” pirmsskolas izglītības skolotāja Kristīne Nīmane.

Pateicībā par ieguldījumu pedagoģiskajā darbībā un sasniegumiem izglītībā Valmieras novada pašvaldība apbalvojuma saņēmējiem piešķīra naudas balvu 150 eiro apmērā un dāvināja īpašu piemiņas pildspalvu.

Foto autors: Raivo Sarelainens.