Valmieras novada pārstāvji viesojās Vācijas sadraudzības pilsētās

Novembra beigās Valmieras, Rūjienas un Mazsalacas pārstāvji devās uz Valmieras novada pašvaldības sadraudzības pilsētām Giterslo aprinķī. Valmieras pārstāvji devās uz Halles pilsētu, Mazsalacas – uz Hārzevinkelu un Rūjienas – uz Šteinhāgenu, lai Valmieras novadu pārstāvētu ikgadējā Ziemassvētku tirdziņā, kā arī lai tiktos ar Vācijas pilsētu pašvaldību pārstāvjiem. Šajā sadraudzības braucienā devās Valmieras novada mājražotāji ar savu produkciju, lai piedalītos pirmās Adventes Ziemassvētku tirdziņos, savukārt, pašvaldības pārstāvji – Jānis Baiks, Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētājs, Guna Ķibere, Valmieras novada pašvaldības domes deputāte, Valmieras novada Kapitāla pārvaldības un uzņēmējdarbības atbalsta nodaļas uzņēmējdarbības speciāliste, Guntis Gladkins, Valmieras novada pašvaldības domes deputāts, domes priekšsēdētāja vietnieks infrastruktūras un uzņēmējdarbības jautājumos, lai ar sadraudzību pilsētu pārstāvjiem pārrunātu sadarbības jautājumus.

“Valmieras novadu ar Giterslo apgabalu Vācijā saista jau 30 gadus ilgs sadarbības līgums, kas uzņēmējdarbības veicināšanas jomā paredz iespēju Valmieras novada mājražotājiem piedalīties Ziemassvētku tirdziņos Giterslo. Šīs nedēļas nogalē apmeklējām Ziemassvētku tirdziņus Pirmajā adventē Hallē (Halle), Šteinhāgenā (Steinhagen), Hārzevinkelā (Harsewinkel) un Redā–Videnbrikā (Rheda-Wiedenbrück). Pārliecinājāmies, ka novada amatnieku ražojumi ir ļoti pieprasīti un iecienīti! Paldies visiem mājražotājiem un amatniekiem, kas piedāvāja savu produkciju, lai prezentētu Valmieras novadu Vācijas sadraudzības pilsētās”, saka Jānis Baiks, Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētājs.