Valmieras novadā notiks Sauszemes spēku Mehanizētās kājnieku brigādes karavīru apmācība

No šī gada 2. līdz 5. novembrim Valmieras novada Kocēnu pagastā norisināsies Sauszemes spēku Mehanizētās kājnieku brigādes lauka taktiskās nodarbības.

Militāro mācību laikā Kocēnu pagastā pārvietosies militārais transports un karavīri formas tērpos ar ieročiem. Pārvietošanās maršruti plānoti tā, lai pēc iespējas mazāk traucētu satiksmi un vietējos iedzīvotājus.

Mācības notiks ar īpašniekiem iepriekš saskaņotās vietās. Uzdevumu izpildes laikā tiks lietota mācību munīcija un kaujas imitācijas līdzekļi, kas rada troksni, bet neapdraud cilvēku veselību un dzīvību, tomēr, ja tāda tiek atrasta, to nedrīkst aiztikt.

Aicinām iedzīvotājus neuztraukties, redzot karavīru pārvietošanos Valmieras novada teritorijā un ar izpratni izturēties pret notiekošajām mācībām. Jautājumu gadījumā zvanīt uz tālruņa numuru: 27106853.

Informāciju sagatavoja

Zemessardzes 2.Vidzemes brigādes

Informācijas daļa

Facebook/Vidzemes brigādes zemessargi