Valmieras novadā norisināsies Karjeras nedēļa

Karjeras nedēļa

No 16. līdz 20. oktobrim visā Latvijā jau 11. reizi notiks Karjeras nedēļa, kuras tematika šogad būs “Tavs prasmju portfelis”. Karjeras nedēļas ietvaros Valmieras novada izglītības iestādēs ir plānotas dažādas aktivitātes, kurās ikviens varēs apzināt, izvērtēt un attīstīt savai karjerai un dzīvei noderīgās prasmes.

1.-6. klasēm notiks aktivitāte “PRASMJU MEDĪBAS” un 7.-12. klasēm notiks aktivitāte “SKILLS RACE”. Tās ir speciāli izstrādātas aktivitātes skolēniem, kurās integrēti dažādi uzdevumi, kas attīstīs skolēnu sadarbības un komunikācijas prasmes, veicinās radošumu, uzdrīkstēšanos un savu prasmju apzināšanos, kā arī veicinās klases saliedētību. Skolēniem, izpildot aktivitātes uzdevumus un piesakoties konkursam, būs iespēja laimēt – 1.-6. klasei biļetes uz izklaides centru “Brīnummežs”, bet 7.-12. klasei būs iespēja laimēt biļetes uz Lazer Tag spēli. Izaicinājumu noteikumus un uzdevumus varēs saņemt pie skolas pedagoga – karjeras konsultanta.

19. oktobrī plkst. 17.00. aicinām uz iedvesmas stāstu pēcpusdienu (iz)STĀSTI. Pasākums notiks Kultūrtelpā AKUSTIKA (2. stāva zālē), Diakonāta ielā 6. Iedvesmas stāstos dalīsies četru dažādu profesiju pārstāvji, kuri neformālā gaisotnē stāstīs savu pieredzi, dalīsies ar saviem profesionālajiem sasniegumiem un izaicinājumiem. Būs iespēja uzzināt, kāda nozīme karjeras izaugsmē bijusi jaunu prasmju apguvei un sava rakstura veidošanai. Lai piedalītos, aicinām reģistrēt dalību šeit.

Pieredzē dalīsies:

  • Agate Caune | Garo distanču skrējēja.
  • Gatis Ābelītis | Gaisa kuģu tehniķis, AS Air Baltic Corporation.
  • Valts Grasbergs | Z/S Zilūži īpašnieks, kooperatīva “Piena loģistika” padomes loceklis.
  • Inga Brente-Mieze | Biedrības “Latvijas Samariešu apvienība”, Vidzemes sociālo pakalpojumu vadītāja.

Ikviens novada bērns un jaunietis tiek aicināts iesaistīties plānotajās aktivitātēs!

Aktuālais par KARJERAS NEDĒĻU Valmieras novadā Facebook.

Instagram

Informāciju sagatavoja:

Valmieras Attīstības aģentūra