Valmieras novada krosmintona spēlētāji iegūst godalgotas vietas Jelgavas čempionātā

STK Zaļā Pēda

20. novembrī pieci STK “Zaļā Pēda” spēlētāji devās uz Jelgavu, lai piedalītos Jelgavas čempionātā krosmintonā.

Diena sākās ar dubultspēļu turnīru, kur STK “Zaļā Pēda” krosmintona spēlētāji startēja visās kategorijās. Jauktajās dubultspēlēs jaunieši Paula Griškova un Voldemārs Fūrmanis ceturtdaļfinālā piekāpās Vitai Zvaigznei un Andrim Vilcānam no krosmintona kluba “Sporta Punkts” un rezultātā ierindojās 5.vietā. Open dubultspēlēs STK “Zaļā Pēda” spēlētājs Matīss Cināts kopā ar jelgavnieku Lauri Bahu no krosmintona kluba “Krosmintons.lv” aizvadīja veiksmīgas spēles līdz pat pusfinālam, kur, piekāpjoties pretiniekiem, rezultātā ierindojās 3.vietā. Savukārt sieviešu dubultspēlēs Santa Paegle kopā ar rīdzinieci Agnesi Logošu no krosmintona kluba “Krosmintons.lv” bija pārākas par visām pretiniecēm un kāpa uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena.

Dienas turpinājumā tika izspēlēts vienspēļu turnīrs, kur mūsu spēlētāji pārstāvēja 4 kategorijas: Paula Griškova – jaunietes U16, Voldemārs Fūrmanis – jaunieši U16, Santa Paegle – sievietes, Matīss Cināts un Rovilds Deduškēvics – Open. Pirmie startēja jaunieši. Paula Griškova, zaudējot tikai vienu spēli, ierindojās savas kategorijas 2.vietā, savukārt Voldemārs Fūrmanis šoreiz nepārvarēja grupu turnīru, rezultātā ieņemot dalītu 5.vietu. Sieviešu kategorijā triumfēja Santa Paegle, savukārt Open kategorijā 3.vietā ierindojās Matīss Cināts. Rovildam Deduškēvicam pietrūka tikai nedaudz, lai iekļūtu finālturnīrā, rezultātā izcīnot dalītu 7.vietu.

Lepojamies ar ikvienu spēlētāju un turpinām slīpēt savas prasmes nākamajiem startiem!

Visi interesenti, kuri arī vēlas pamēģināt krosmintona spēli, aicināti pievienoties iknedēļas treniņiem Brenguļu sporta centrā “Kaimiņi”. Treniņi notiek divreiz nedēļā – trešdienās un piektdienās no plkst. 18.00 līdz 20.00. Sīkāka informācija pie Santas Paegles pa tālr. 26356550

Informāciju sagatavoja: STK “Zaļā Pēda”