Valmieras novada kornhola iepazīšanās treniņš – čempionāts

Augusta beigās un septembrī visās novada teritoriālajās apvienībās notiks Valmieras novada kornhola iepazīšanās treniņš – čempionāts. Tas notiks astoņos posmos :

 • 24. augustā Burtniekos, sporta laukumā, plkst. 17:30.
 • 26. augustā Valmierā, „Vindas” dārzā, plkst. 17:30.
 • 28. augustā Kocēnos, basketbola laukumā, plkst. 12:00.
 • 2. septembrī Rūjienā, futbola laukumā aiz sporta halles, plkst. 17:30.
 • 5. septembrī Strenčos, sporta laukumā pie skolas, plkst. 12:00.
 • 8. septembrī Mazsalacā, multifunkcionālajā sporta laukumā, 17:30.
 • 11. septembrī Mūrmuižā, pie estrādes futbola laukumā, 12:00.
 • 12. septembrī Naukšēnos, sporta stadionā, 12:00.

Katrā posmā pirmo stundu notiks iepazīšanās ar spēli un pēc tam tiks izspēlēts zibensturnīrs.

Kornhols jeb (Met- a-mais) ir  spēle, kur ar kukurūzas maisiņiem tiek mests pa koka platformu. lai krātu punktus un uzvarētu. To var spēlēt vienatnē un arī komandās pa divi. Tā ir precizitātes un stratēģijas spēle. Īsumā par spēli: https://www.youtube.com

Sacensību mērķi:

 • Popularizēt kornholu Valmieras novadā.
 • Noskaidrot pirmo Valmieras novada kornhola čempionu. 
 • Iesaistīt sporta aktivitātēs Valmieras novada un apkaimes iedzīvotājus.

Sacensības organizē Valmieras novada pašvaldības Naukšēnu sporta darba organizators Gundars Putniņš. Lai saprastu aptuveno dalībnieku skaitu katrā posmā, sacensību organizators aicina dalībniekus iepriekš pieteikties, sūtot sms – 20212466, norādot dalībnieka vārdu, uzvārdu. Sacensībās var piedalīties ikviens, kurš apņemas ievērot nolikumā paredzētās prasības. Sacensību dalībnieki aicināti ievērot drošības pasākumus Covid -19 infekcijas izplatības mazināšanai.

Čempionāta noslēgumā tiks dalītas arī balvas – pirmo trīs vietu ieguvēji tiks pie medaļām un veicināšanas balvām, bet dalībnieki, kuri būs startējuši vismaz 5 posmos, piedalīsies Rūjienas saldējuma kastes izlozē.

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā sazināties ar turnīra organizatoru – 20212466,   Spēli var spēlēt ikviens, nav nepieciešama fiziskā sagatavotība. Nenobīsties, nāc uz izmēģini! Nelabvēlīgu laika apstākļu gadījumā pasākums netiek atcelts. Skatītāju klātbūtne gan, diemžēl, nav paredzēta. Sīkāka informācija nolikumā.