Valmieras novada komandai sporta veterānu-senioru sacensībās 1.vieta

rtā Jāņa Daliņa stadiona vieglatlētikas manēžā notika Latvijas Sporta veterānu - senioru (LSVS) savienības pašvaldību 59. sporta spēļu finālsacensības vieglatlētikā telpās. Komandu vērtējumā 1. vietu izcīnīja Valmieras novada komanda, 2. vietu ieguva Rīgas valstspilsētas komanda, bet 3. vietu ar vienādu iegūto punktu skaitu Ventspils valstspilsētas komanda

12.martā Jāņa Daliņa stadiona vieglatlētikas manēžā notika Latvijas Sporta veterānu – senioru (LSVS) savienības pašvaldību 59. sporta spēļu finālsacensības vieglatlētikā telpās. Komandu vērtējumā 1. vietu izcīnīja Valmieras novada komanda, 2. vietu ieguva Rīgas valstspilsētas komanda, bet 3. vietu ar vienādu iegūto punktu skaitu Ventspils valstspilsētas komanda.

Vieglatlētikas sacensībās telpās piedalījās 326 sportisti no 30 novadiem un valstspilsētām. Par tradīciju kļuvusi arī Lietuvas un Igaunijas sportistu dalība LSVS organizētajās sacensībās. Sacensību programmā ietilpa 18 disciplīnas (9 dāmām un 9 kungiem). Dāmas piedalījās sacensībās 13 vecuma grupās, bet kungi – 12 vecuma grupās. Sportisti cīnījās par 225 medaļu komplektiem.

Sporta veterāniem pirmo reizi tika dota iespēja sacensties jaunajā vieglatlētikas manēžā. Tā tika novērtēta kā labākā un ērtākā Latvijā.

LSVS pauž cerību, ka sporta veterāniem tiks dota iespēja sarīkot jubilejas LSVS pašvaldību 60. sporta spēļu finālsacensības Jāņa Daliņa stadionā 2023. gada jūnijā.

LSVS pateicas Valmieras novada pašvaldībai par sniegto finansiālo atbalstu Valmierā organizētajām sacensībām volejbolā 5. martā un sacensībām vieglatlētikā telpās 12. martā.

Informāciju sagatavoja:
I.Klementjevs, LSVS prezidents