Valmieras novadā jauns sociālo pakalpojumu centrs cilvēkiem ar invaliditāti

Valmieras novadā jauns sociālo pakalpojumu centrs cilvēkiem ar invaliditāti

Valmieras novadā deinstitucionalizācijas procesā paveikts daudz – radīti grupu dzīvokļi, dienas aprūpes centri Mazsalacā un Rūjienā, kā arī specializētās darbnīcas Naukšēnos.

Pavisam drīz durvis vērs jaunais daudzfunkcionālais sociālo pakalpojumu centrs “Solis” Rīgas ielā 53A, kurā varēs saņemt gan dienas aprūpes centra, gan specializēto darbnīcu pakalpojumus pieaugušajiem ar garīga rakstura traucējumiem, tāpat radoši darboties bērni ar funkcionāliem traucējumiem.

Režisors Kārlis Anitens kopā ar Valmieras grupu dzīvokļa iedzīvotājiem, Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētāja Jāņa Baika pavadīti, devās aplūkot jaunā centra telpas jau savlaicīgi un iztēloties, kā tur viss izskatīsies tad, kad apkārt rosīsies cilvēki.

Centrs “Solis” durvis vērs jau 2. janvārī! Laipni aicināti no plkst. 11.00 uz centra atklāšanas svētkiem!

Informāciju sagatavoja:

Vidzemes plānošanas reģions

Kopējās projekta “Daudzfunkcionālā centra un grupu dzīvokļu izveide Valmieras pilsētā” izmaksas ir 2 865 089,16 EUR, tajā skaitā Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējums 1 604 550,24 EUR, Valsts finansējums 204 678,66 EUR, Valsts dotācija pašvaldībām 64 491,92 EUR un Valmieras novada pašvaldības līdzfinansējums 991 368,34 EUR.