Valmieras novada iestādēs un pagasta pārvaldēs varēs saņemt visus pakalpojumus ierastajās pakalpojumu sniegšanas vietās un kārtībā

Pēc 5.jūnija pašvaldību vēlēšanām un 1.jūlijā stājoties spēkā administratīvi teritoriālajai reformai, Valmieras novada iestādēs un pagasta pārvaldēs varēs saņemt visus pakalpojumus ierastajās pakalpojumu sniegšanas vietās un kārtībā.

Pakalpojumi:

Jauno Valmieras novada domes sasaukumu gaida nozīmīgi lēmumi, kas ietekmēs un noteiks turpmākos Valmieras novada procesus. Par aktuālo un svarīgo, par visām izmaiņām, ko lems jaunā Valmieras novada dome, iedzīvotāji tiks informēti savlaicīgi.

Realizējot administratīvi teritoriālo reformu, tiek apvienotas 8 pašvaldības (Beverīnas novada pašvaldība, Burtnieku novada pašvaldība, Kocēnu novada dome, Mazsalacas novada pašvaldība, Naukšēnu novada pašvaldība, Rūjienas novada pašvaldība , Strenču novada dome un Valmieras pilsētas pašvaldība), kā rezultātā Valmieras novads sastāvēs no 31 administratīvās teritorijas – 5 pilsētām (Valmiera, Mazsalaca, Rūjiena, Seda, Strenči) un 26 pagastiem (Bērzaines, Brenguļu, Burtnieku, Dikļu, Ēveles, Ipiķu, Jeru, Jērcēnu, Kauguru, Kocēnu, Ķoņu, Lodes, Matīšu, Mazsalacas, Naukšēnu, Plāņu, Ramatas, Rencēnu, Sēļu, Skaņkalnes, Trikātas, Vaidavas, Valmieras, Vecates, Vilpulkas, Zilākalna).