Valmieras novada iedzīvotāji aicināti piedalīties jogas tiešsaistes nodarbībās

Valmieras novada iedzīvotāji aicināti piedalīties jogas tiešsaistes nodarbībās

Ik trešdienas vakaru (izņemot 18.05.) līdz pat 2022. gada 1. jūnijam no plkst. 19.30 līdz plkst. 20.30 tiešsaistes platformā ZOOM Valmieras novada iedzīvotāji aicināti piedalīties jogas nodarbībās, ko vada “Rimi Olimpiskā centra” jogas pasniedzēja Barbara Medniece.

Nodarbības piemērotas visiem vecumiem un jebkurā sagatavotības līmenī. Jogas prakse ļauj atbrīvoties, noņemt sasprindzinājumu, palīdz līdzsvarot nervu sistēmu, atbrīvot prātu, īpaša uzmanība tiek veltīta pareizai elpošanai. Regulāra vingrošana palīdzēs stiprināt muskuļus, saites, locītavas, uzlabos līdzsvara sajūtu, lokanību. Būtiski katram dalībniekam apzināties un nodarbībā piedalīties savu spēju līmenī – darīt tik, cik jūtas labi. Specifisks inventārs nav nepieciešams, ērtībai noderēs vingrošanas paklājiņš.

No aprīļa, lai pieslēgtos nodarbībai, jāizmanto cita saite – https://ej.uz/OSC_vingrosana
Pilnā saite – https://zoom.us/j/99054197152?pwd=eGFQN0FYd3FwVk5ETm5ZQkhWQ2Vydz09
ZOOM platformā – nodarbības ID: 990 5419 7152, parole: 677160.

Lūgums nodarbībām pievienoties ar vārdu un uzvārdu, kā arī nodarbības laikā vēlams ieslēgt video kameru, lai pasniedzējai ir iespēja sniegt padomus vingrinājumu izpildei.

Aktuālākajai informācijai par veselības veicināšanas un slimību profilakses aktivitātēm Rūjienas apvienības teritorijā seko līdzi Valmieras novada pašvaldības mājaslapas sadaļā “Aktualitātes” – “Jaunumi”, izvēlies kategoriju “Veselība” un “Rūjienas apvienība”!

Nodarbības norisinās projekta Nr. 9.2.4.2./16/I/053 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumu pieejamības uzlabošana Rūjienas apvienības iedzīvotājiem” ietvaros.