Valmieras novada iedzīvotāji aicināti piedalīties aptaujā par pieaugušo izglītību

Valmieras novada iedzīvotāji aicināti piedalīties aptaujā par pieaugušo izglītību

Valmieras novada pašvaldība aicina iedzīvotājus līdz 25. novembrim piedalīties aptaujā, kuras mērķis ir noskaidrot iedzīvotāju vajadzības pieaugušo izglītības jomā. Ņemot vērā iedzīvotāju interesi turpināt izglītoties un nelielo mūžizglītības piedāvājumu Valmieras novadā, Valmieras novada Izglītības pārvalde ar aptaujas starpniecību vēlas izzināt iedzīvotāju intereses un vēlmes, lai sadarbībā ar nozaru speciālistiem izveidotu mācību piedāvājumu.

Aptaujas anketa publicēta šeit.

Respondentu sniegtā informācija tiks izmantota apkopotā un anonīmā veidā.

Pieaugušo izglītība ir neatņemama mūžizglītības sastāvdaļa, kas saistīta ar personas motivāciju atgriezties izglītības procesā, lai iegūtu jaunas vai pilnveidotu esošas zināšanas un prasmes savai konkurētspējai darba tirgū un pašattīstībai.