Valmieras novadā gatavojas uzņemt pirmos Ukrainas bēgļus

8484

Valmieras novada pašvaldība un iedzīvotāji solidaritāti Ukrainas tautai apliecina rīcībā – aicina un uzņem pie sevis Ukrainas iedzīvotājus, kuri meklē patvērumu no kara. Valmieras novada pašvaldība ir saņēmusi informāciju un sadarbojas ar vairākām ģimenēm, kuras palīdz radiem, draugiem, kolēģiem un citiem Ukrainas iedzīvotājiem nokļūt Latvijā, dodoties pretī līdz Polijas robežai, un Valmieras novadā atrast mītnes vietu.

Valmieras novadas pašvaldība aicina iedzīvotājus izmantot bezmaksas atbalsta tālruni 8484, lai informētu pašvaldību par nepieciešamo palīdzības veidu – mītnes vietām, citu palīdzību. Aicinām atsaukties arī iedzīvotājus un uzņēmumus, kuriem ir iespēja sniegt palīdzību.

Pašvaldības aicinājumam ir atsaukušies daudzi novada tūrisma nozares uzņēmēji, ir apzinātas pašvaldības telpas. Pateicamies ikvienam par vēlmi un rasto iespēju uzņemt Ukrainas iedzīvotājus un sniegt palīdzību.