Valmieras novada galda hokejistiem godalgas Rīgas čempionātā

Sestdien, 18.septembrī, Rīgā notika Rīgas atklātais čempionāts galda hokejā, kurā ar labām sekmēm piedalījās arī 5 Valmieras novada galda hokejisti. Kopā sacensībās piedalījās 52 dalībnieki no visas Latvijas, tostarp divi pārstāvji arī no Lietuvas, kuri cīnījās par godalgām 6 klasēs – Open, Juniori, Seniori, Sievietes, Juniori U-13 un Amatieri.

“Mūsu sportistu vidū augstvērtīgākais sniegums Burtnieku MJIC pārstāvim Kristapam Riekstiņam, kuram 3.vieta kopējā – Open klasē, un 1.vieta Junioru klasē. Junioru U-13 klasē 1.vieta VJC “Vinda” pārstāvim Edgaram Putniņam. Senioru klasē 3.vieta VJC “Vinda” un Burtnieku MJIC trenerim Sandim Krastam. Amatieru klasē 3.vieta VJC “Vinda” pārstāvim Oskaram Einbergam,” informē VJC “Vinda” un Burtnieku MJIC treneris Sandis Krasts. Visi rezultāti atrodami Latvijas galda hokeja federācijas mājaslapā: www.galdahokejs.lv

Burtnieku MJIC aicina uz nodarbībām galda hokejā. Piektdienās plkst. 17.00 Burtniekos, Jaunatnes ielā 15. Treneris Sandis Krasts. Tālr. 29449660.