Valmieras novada fonds pateicas VNF projektu īstenotājiem

Piektdien, 26. maijā, Valmieras novada fonds (VNF) kopā ar Ziedotāju kluba biedriem devās ekskursijā, lai tuvāk iepazītos ar 2021. un 2022. gadā realizētajiem projektiem.

Piektdien, 26. maijā, Valmieras novada fonds (VNF) kopā ar Ziedotāju kluba biedriem devās ekskursijā, lai tuvāk iepazītos ar 2021. un 2022. gadā realizētajiem projektiem.

26.maija rītu iesākām ar došanos uz Jāņa Endzelīna Kauguru pamatskolu, kur jaunieši īstenoja divus projektus – “Esi pieklājīgs” un “Kauguru Tarzāns-tīklu parks”. Jaunieši kopā ar skolotāju Mārīti Bisenieci šos projektus iesniedza 2022.gada pavasarī projektu konkursā “Jaunieši dod iespēju jauniešiem”. Projektu apskate tika apvienota kopā ar ekskursiju par skolu un skolas vēstures izzināšanu.

Tālāk devāmies uz Budenbrokas muižu, kur mūs mājīgā gaisotnē sagaidīja Toms Treimanis. Muižā pulcējās arī pārejie 2021. un 2022. gadā atbalstīto projektu īstenotāji. Dienas garumā projektu autoriem bija iespēja tīkloties gan savā starpā, gan arī ar ziedotājiem. Pēc sātīgām pusdienām svaigā gaisā, darba grupās tika apzinātās arī projektu autoru vajadzības un vēlmes, lai turpinātu viņu vadīto organizāciju veiksmīgu un kvalitatīvu dalību reģionālajos un starptautiskos projektu konkursos. Pasākuma laikā projektu īstenotāji dalījās atmiņās par paveikto un saņēma atzinīgu novērtējumu no fonda atbalstītājiem.

Paldies aktīvajiem Valmieras novada iedzīvotājiem par iniciatīvu, iesaisti un īstenotajiem projektiem! Iedzīvotāju, VNF ziedotāju kluba un atbalstītāju kopdarbs ir bijis veiksmīgs.

Valmieras novada fonds jau 18 gadus strādā, atbalstot vietējo iedzīvotāju iniciatīvas dzīves uzlabošanai Valmierāun Valmieras novadā.

Informāciju sagatavoja:

Undīne Blumberga-Šakuna, VNF