Valmieras novada fonds aicina uz attālinātu pasākumu “Lai ziedošana būtu gandarījums”

Valmieras novada fonds līdz šī gada 12. novembrim piedāvā iespēju un aicina uzņēmumu un organizāciju kolektīvus uz tikšanos ar fonda vadītāju Patriciju Siliņu pasākumā “Filantropijas akadēmija” – par labdarības un filantropijas nozīmi sabiedrībā un katra dzīvē.

Tikšanās mērķis ir informēt par šī brīža ziedošanas kultūru Valmieras novadā, apzinoties mūsu katra jau līdzšinējo ieguldījumu, un saredzēt iespējas dzīves kvalitātes uzlabošanai tagad un turpmāk, kļūstot par vienu no Valmieras novada labdariem. Tikšanās laikā iepazīstināsim ar Valmieras novada fonda darbību un palūkosimies uz filantropiju kā iespēju un privilēģiju mūsu dzīvēs.

Aicinām 3. novembrī plkst. 10.00 Zoom platformā uz pasākumu “Lai ziedošana būtu gandarījums”.

Pasākuma ilgums: 1,5 stundas.

Pieteikšanās zvanot: 26399772 (Patricija Siliņa), vai 26397236 (Gita Zariņa).