Valmieras novada fonds aicina piedalīties Uzņēmēju domradē

Pašnodarbinātas personas, individuālie komersanti, zemnieku saimniecības un citi saimnieciskās darbības un komercdarbības veicēji tiek aicināti piedalīties Uzņēmēju domradē, rodot laiku dialogam ar VNF pie pēcpusdienas kafijas tases jau ceturtdien, 26. maijā plkst. 14:00 – 15:30, viesnīcā “Wolmar” Valmierā. Uzņēmēju domradē aicināts piedalīties ikviens, kas īsteno visdažādākās aktivitātes ar nolūku gūt peļņu.

Lai noskaidrotu, ko iespējams paveikt Valmieras novada apkaimes uzņēmējiem kopā ar Valmieras novada fondu(VNF), fonds aicina uz tikšanos visdažādākos saimnieciskās darbības veicējus. Domrades apmeklētāji uzzinās par uzņēmēju motivāciju ziedot labdarībai un citām sabiedriska labuma aktivitātēm, kā arī no pašiem projektu īstenotājiem uzzinās par motivāciju īstenot dažādas brīvprātīgas iniciatīvas,kas uzlabojušas vietējo dzīvi Valmieras novadā.

Domradē tiks pastāstīts par VNF aktivitātēm, fonda mērķprojektiemunprogrammām.Lai atbalstītu dažādas Valmieras novada iedzīvotāju vietējās iniciatīvas un projektus, uzņēmēji var iestāties VNF Ziedotāju klubā, piedalīties VNF Ziedotāju aplī, atbalstīt ikgadējo VNF projektu konkursa rīkošanu vai kopā ar VNF organizēt savu ideju konkursu, atbalstot uzņēmumam tuvas un saistošas tēmas.

Savukārt, atbalstot VNF noteiktas ilggadējas programmas, uzņēmēji var izvēlēties sev saistošāko un to atbalstīt. Atbalsts bērniem un jauniešiem ceļā uz izcilību, stipendijas skolēniem un studentiem, kā arī atbalsts ģimenēm, senioriem un citiem mērķiem – ir tikai dažas no VNF programmām, lai tiktu veikts mērķtiecīgs ziedojums sava novada vides līdzcilvēku dzīves uzlabošanai.

Uzņēmēju domrades rīkošanu atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Papildu informācija: Gundega Siliņa, Valmieras novada fonds

Tālrunis: 27820430, e-pasts:

http://www.vnf.lv / Facebook.com/ValmierasFonds/