Turpinās ideju iesniegšana Valmieras novada fonda Ziedotāju aplim

Valmieras novada fonds (VNF) aicina Valmieras novada apkaimju iedzīvotājus un organizācijas iesniegt savus ideju pieteikumus jau sestajam Ziedotāju aplim un gūt finanses savu ideju īstenošanai. Teātra izrāžu apmeklēsana ,disku golfa un regbija laukumu izveide, silta maltīte Valmieras vientuļajiem senioriem un kopienas skapja izveide, kas guvušas atbalstu pēdējo gadu laikā. Laiks arī Tavas idejas atbalstam!

Lai iesniegtu savu ideju Ziedotāju apļa pasākumam, projekta ideja jāapraksta un jāiesniedz līdz 22. janvārim. Veidlapa atrodama VNF mājas lapā www.vnf.lv sadaļā “Īsteno ideju”.

Jāatgādina, ka Ziedotāju aplis ir pasākums, kura laikā ideju autori prezentē savas idejas sešu minūšu garumā un sešas minūtes atbild uz klātesošo jautājumiem. Lai gan Ziedotāju aplī tiek sagaidītas sociālas, kultūras vai sporta jomas idejas bez peļņas gūšanas rakstura, VNF ir atvērts arī neparastāku jomu idejām. Īpaši uzrunājošas ir idejas, kas sekmē jaunu ilgtermiņa ideju uzsākšanu vai arī paplašina vai uzlabo esošo darbību.

Ja Tev ir kāda iecere, kurai, Tavuprāt, var noticēt arī citi, tad iesniedz to VNF. Jautājumus sūti uz e-pastu vai uzdod pa tālruni 26399772 (Patricija).

VNF Ziedotāju aplis ir pasākums, kurā fonds aicina apkaimes iedzīvotājus klātienē ziedot naudu iepriekš izvēlētiem projektiem. Ikdienā Valmieras novada fonds jau 17 gadus strādā, atbalstot vietējo iedzīvotāju iniciatīvas dzīves uzlabošanai Valmieras novada apkaimē, bet ziedotājiem piedāvājot mērķtiecīgas ziedošanas atbalstu.

Informāciju sagatavoja:
Undīne Blumberga-Šakuna, Valmieras novada fonds