Valmieras novada fonda konkursā “Sev, tev, novadam” pieejami 5555 eiro

VNF konkursā “Sev, tev, novadam” pieejami 5555 eiro

Vai vēlies redzēt pārmaiņas savā vietējā apkaimē? Vai zini, kas ir nepieciešams apkārtējās vides uzlabošanai? Vai Tev ir idejas, ko Tu vēlētos redzēt savā pilsētā vai pagastā? Apdomā savu ideju, iesniedz tās aprakstu līdz 13. novembrim Valmieras novada fonda ikgadējā projektu konkursā “Sev, tev, novadam” un iegūsti līdz pat 5555 eiro tās īstenošanai!

Lai aprunātos par Tavas idejas atbilstību un aktualitāti, gaidīsim Tevi uz iedzīvotāju tikšanos jeb domradēm, kas notiks Valmieras pilsētās un pagastos septembra un oktobra mēnešos. Jāuzsver, ka iecerēm, kas tiks paustas šī gada Valmieras novada domradēs, konkursa vērtēšanā tiks piešķirti papildu punkti. Plašāka informācija: www.vnf.lv.

Konkursā “Sev, tev, novadam” mēs sagaidām idejas, kuras ir:

  • vērstas uz sabiedrisko labumu;
  • rada jaunas iespējas vai risina aktuālu problēmu;
  • veicina iedzīvotāju līdzdalību un līdzatbildību.

Iesniegtajām idejām nevar būt peļņas gūšanas nolūks. Projektu idejas joprojām var pieteikt gan biedrības un nodibinājumi, gan privātpersonas, kas vēlas savas ieceres īstenot Valmieras novadā.

Konkursa finansējumu 5555 eiro galvenokārt veido Labdarības bumbu rallijā gūtie ienākumi un ziedojumi. Novembra beigās pieteikumus izvērtēs fonda ziedotāji un konkursa komisija, rezultāti tiks paziņoti decembra sākumā. Atbalstītās idejas varēs īstenot no 2023. gada 1. janvāra līdz 2023. gada 31. decembrim.

Vairāk informācijas par konkursa “Sev, tev, novadam” nosacījumiem un pieteikuma anketu fonda mājas lapā www.vnf.lv sadaļā “Īsteno ideju”. Par jautājumiem droši sazinieties, rakstot uz e-pastu vai zvanot pa tālruni 26399772 (Patricija Siliņa).

Jāatgādina, ka Valmieras novada fonds atbalsta vietējo iedzīvotāju iniciatīvas dzīves uzlabošanai Valmierā un apkaimē, ziedotājiem piedāvājot mērķtiecīgas filantropijas atbalstu.

Informāciju sagatavoja:
Gundega Siliņa, Valmieras novada fonds