Valmieras novadā dzīvojošie Ukrainas iedzīvotāji aicināti apgūt latviešu valodu bez maksas

Ukrainas iedzīvotāji aicināti apgūt latviešu valodu

Valmieras novadā dzīvojošie Ukrainas iedzīvotāji aicināti apgūt latviešu valodu bez maksas.

Mācību centrs BUTS Ukrainas iedzīvotājiem piedāvā bez maksas apgūt latviešu valodu Valmierā! Mācības piedāvājam visos valodas apguves līmeņos – A1, A2, B1, B2, C1 , C2, gan klātienē, gan attālināti.

“Lai veiksmīgi iejustos Latvijā, latviešu valodas zināšanas ir neatņemams priekšnosacījums, tāpēc arī šogad ar Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) atbalstu tiek īstenoti latviešu valodas kursi Ukrainas civiliedzīvotājiem. Ņemot vērā, ka kopš kara sākuma pagājuši jau divi gadi, ir vairāk jāatbalsta Ukrainas civiliedzīvotāju iesaiste darba tirgū. Tieši valodas prasmei ir būtiska loma, lai varētu strādāt kvalificētu darbu un veiksmīgi iekļautos valsts sociālajā un ekonomiskajā vidē,” stāsta Sabiedrības integrācijas fonda sekretariāta direktore Zaiga Pūce.

Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par mācību saturu atbild mācību centrs BUTS.

Informācijai un pieteikumiem – zvanot pa tālruni 28445772, 25600844, rakstot .

Навчальний центр БУTC пропонує жителям України вивчати латиську мову БЕЗКОШТОВНО! Ми пропонуємо навчання на всіх рівнях оволодіння мовою – А1, А2, В1, В2, С1, С2! Користуйтеся можливістю – подавайтеся!

Для інформації та додатків: Дзвінки – 28445772; 25 600 844. Статті – .

Informāciju sagatavoja:

“Buts”