Valmieras novada diriģenti piedalīsies brāļu Kokaru jubilejas koncertā “Brālibrāli”

14.augustā plkst. 21.00 Mežaparka Lielajā estrādē norisināsies brāļu Gido un Imanta Kokaru 100. jubilejai veltīts koncerts “Brālibrāli”, kurā piedalīsies Rīgas kamerkoris “Ave Sol” un Latvijas diriģentu kopkoris aptuveni 400 dziedātāju sastāvā virsdiriģentu vadībā. Diriģentu kori diriģēs Mārtiņš Klišāns (jauktais koris “Valmiera”), kopkorī dziedās Inga Zirne un Inese Reinfelde (sieviešu koris “Jumara”), Līga Ādamsone (jauktais koris “Valmiera”), Irēna Zelča (jauniešu koris “Skan”), Inese Sudraba (jauktais koris “Vaidava”), Imants Točs (jauktais koris “Imera” un jauktais koris “Rītu puse”) un Paula Žuga (jauktais koris “Vaidava” un jauktais koris “Bonus”).

Diriģente Inga Zirne pastāstīja: “Koncertā skanēs brāļiem Kokariem iemīļotas un tuvas dziesmas. Mēs, diriģenti, jūtamies pagodināti, ka esam uzaicināti piedalīties šādā notikumā. Tās būs īpašas sajūtas vairāku iemeslu dēļ – pirmo reizi dziedāsim jaunajā Mežaparka Lielajā estrādē, un koncertā diriģenti pārstāvēs savus korus. Tīri simboliski – būsim savu koru vēstneši. Mēs visi ar lielu nepacietību gaidām to brīdi, kad arī mūsu vadītie kori varēs piedziedāt Mežaparka estrādi!”.

Uzzini vairāk par koncertu: https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/100487