Valmieras novada airēšanas slalomistiem zelts Latvijas pašvaldību sporta spēlēs

Ar Valmieras novada sporta veterānu zeltu aizvadītas Latvijas Sporta veterānu – senioru savienības pašvaldību 59. sporta spēļu finālsacensības airēšanas slalomā.

Sestdien, 20. augustā, Bauskā, Mēmeles upes krāčūdens trasē, vīriešiem pārliecinoši K1 laivu klasē uzvarēja Kaspars Pakers, savukārt 1. vieta K1 laivu klasē sievietēm – Evitai Savickaitei. Vienlaicīgi ar visu trīs Baltijas valstu airēšanas slalomistu dalību, norisinājās arī tradicionālās sacensības „Mēmeles kauss”, kurās abi Vidzemes sporta asociācijas pārstāvji izcīnīja vicečempionu titulus – Evita Savickaite, atzīstot lietuvietes Veronikas Šalaševičiūtes-Turbinovas pārākumu, bet Kaspars Pakers – ceturtdaļsekundi zaudējot Edgaram Grāvītim no Airēšanas kluba „Baldone”. Abiem Valmieras novada sporta veterāniem sudrabs arī C2 jauktajā laivu klasē, kur uzvarēja Vidzemes sporta asociācijas audzēknis Emīls Varslavāns un Marija Ņečajeva no Igaunijas apvienības „SK Pirita”.

Informāciju sagatavoja: Vidzemes sporta asociācija, 26594761

Foto autors: Ieva Pakere