Valmieras Mūzikas skolas stīgu orķestra koncerts Valmieras Sv.Sīmaņa baznīcā

Valmieras Mūzikas skolas stīgu orķestra koncerts Valmieras Sv.Sīmaņa baznīcā

Saulainā 27.maija vakarā Valmieras Sv.Sīmaņa baznīcā skanēja stīgu mūzika. Uz koncertu “Stīgu dziesma pavasarī” aicināja Valmieras Mūzikas skolas pedagogu Maijas Ozolas, Daces Zariņas un J. Norviļa Madonas Mūzikas skolas pedagoģes Ineses Freijas audzēkņi.

Koncertā skanēja dažādu laikmetu mūzika. Katrs audzēknis izpildīja solo skaņdarbu, un koncerts noslēdzās ar vijoļu un čellu kopīgi izpildītu skaņdarbu. Prieks bija gan audzēkņiem, gan klausītājiem, jo katrs mākslinieks tika apbalvots ar aplausiem.

Paldies audzēkņu vecākiem par atbalstu mācību gada garumā! Paldies pedagogiem I.Freijai, M.Ozolai, D.Zariņai, koncertmeistarēm J.Grasei, A.Tauriņai, A.Rullei. Mīļš paldies Valmieras Sv.Sīmaņa draudzei par iespēju spēlēt dievnamā. Īpaši mīļš paldies dežurantei Ilzei, kura mūs sagaidīja un rūpējas par mums. Lai visiem jauka vasara! Uz tikšanos!

Informāciju sagatavoja:

Dace Zariņa