Valmieras Mūzikas skolai panākumi konkursā “Sonoro Baltic”

Sniegotā 24.novembra dienā četri jaunie Valmieras Mūzikas skolas mākslinieki direktores, skolotāju un koncertmeistaru pavadībā devās uz Lietuvas pilsētu Ukmerģi, lai piedalītos konkursā "Sonoro Baltic".

Sniegotā 24.novembra dienā četri jaunie Valmieras Mūzikas skolas mākslinieki direktores, skolotāju un koncertmeistaru pavadībā devās uz Lietuvas pilsētu Ukmerģi, lai piedalītos konkursā “Sonoro Baltic”.

Ceļš bija garš un nogurdinošs, bet bērni katrs savā vecuma grupā godam pārstāvēja Valmieras Mūzikas skolu. Karlīna Skuja-Diplomande (skolotāja Aira Rulle), Emija Supe (skolotāja Maija Ozola, koncertmeistare Aiva Tauriņa), Viesturs Goba (skolotāja Dace Zariņa, koncertmeistare Aira Rulle), Bruno Renģe (skolotāja Maija Ozola, koncertmeistare Aiva Tauriņa).

Laureāta titulu saņēma Emija Supe, Viesturs Goba. Grand Prix ieguva Bruno Renģe.

Konkurss noslēdzās ar laureātu koncertu. Paldies vecākiem par atbalstu. Uz tikšanos koncertos!

Informāciju sagatavoja:

Maija Ozola