Valmieras Kultūras centrs veido jaunu amatiermākslas kolektīvu – Tautas mūzikas kopu

Uzsākot jauno radošo sezonu, Valmieras Kultūras centrs veido jaunu amatiermākslas kolektīvu – Tautas mūzikas kopu.

Topošā kolektīva vadītāja, mūziķe Līga Jeleviča pastāstīja: “Ja tev patīk tautas mūzika, esi kādreiz apguvis kāda mūzikas instrumenta spēli un labprāt muzicētu kopā ar domubiedriem, aicinu pievienoties Valmieras Kultūras centra topošajai Tautas mūzikas kopai. Kolektīvā aicinām gan dažādu instrumentu spēlētājus ar saviem instrumentiem (vijole, kokle, akordeons, mandolīna, cītara, ģīga, blokflauta, sitaminstrumenti), gan dziedātājus. Kopīgi pētīsim, meklēsim sev tīkamākās un gada ritumam atbilstošās, no mūsu senčiem mantojumā atstātās tautas dziesmas. Dziedāsim, spēlēsim un caur dziesmu dziedināsimies.”

Iecerēts, ka mēģinājumi no 19. septembra notiks pirmdienās plkst. 19.00-21.00 Valmieras Kultūras centra telpās. Plašāka informācija un pieteikšanās, zvanot pa tālruni 29138713 Līgai Jelevičai vai sūtot e-pastu: .