Valmieras Kultūras centrs dāvina koncertu Vidzemes slimnīcas darbiniekiem

Šīs nedēļas nogalē Vidzemes slimnīcas darbinieki izmantos Valmieras Kultūras centra dāvinājumu – iespēju izbaudīt koncertu Ziemassvētku noskaņās. Piedāvājums tika uzņemts ar aktīvu atsaucību un ielūgumu rezervācija aizpildījās dažu dienu laikā. Kā atzina Vidzemes slimnīcas darbinieki, mediķi nodaļās un citās struktūrvienībās strādājošie: ”Esam noilgojušies pēc kultūras pasākumiem, kuru tik ļoti pietrūka. Un ja vēl šādu koncertu “uzsauc”, prieks divkāršs”.

Lūgts komentēt ideju, Toms Upners, Valmieras Kultūras centra direktors, teic:  

“Ieilgusī sarežģītā epidemioloģiskā situācija ik dienu prasa spēku, enerģiju un izturību no medicīnas darbiniekiem, kuri nenogurstoši rūpējas par pašu svarīgāko – mūsu līdzcilvēku veselību un dzīvību. Dāvinot ielūgumus uz Ziemassvētku koncertu “Brīnuma tuvumā”, vēlamies sagādāt viņiem atpūtas mirkli un pozitīvas emocijas, kā arī pateikties par pašaizliedzīgo darbu”.

Vidzemes slimnīcas darbinieku vārdā paldies Valmieras Kultūras centram par ielūgumu un novēlējums – lai visiem tā darbiniekiem stipra veselība un varam tikties pasākumos!

Informāciju sagatavoja:
Benita Brila, Vidzemes slimnīca