Valmieras Kultūras centrā notiks svētku koncerts “Jaunieši Valmierai”

“Es būšu tavs karogs,
Kas plīvos negaisā, runās sudrabā, līdzās klusēs zeltā!”
(R. Kaupers)


Mēs uzmirdzam gan dejā, dziesmā, gan mākslā un sportā. Mēs esam dinamika un jauda. Mēs esam jaunieši – turpinājums mūsu valstij un pilsētai. Mūsu Valmierai!

4.maijā plkst. 16.00 Valmieras Kultūras centrā norisināsies svētku koncerts “Jaunieši Valmierai”. Tajā tiks izdejotas un izdziedātas gan senākas, gan populārās mūzikas kompozīcijas, sapludinot tradīcijas ar mūsdienu elpu. Galvenie mākslinieki – jaunieši.

Koncertā piedalīsies: Vidzemes Augstskolas un Valmieras Kultūras centra jauniešu koris “Skan”, Yamaha Mūzikas skola, mūsdienu deju grupa “Baltā”, TDA “Gauja”, JDK “Sadancis”, Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijas jauniešu deju kolektīvs “Pārgaujas delveri”, Valmieras Valsts ģimnāzijas jauniešu deju kolektīvs “Pērkonītis”, Hip hop deju grupa “Divided”, Valmieras Jaunatnes centra “Vinda” ekstrēmo sporta veidu pulciņa dalībnieki, Valmieras novada BMX klubu “Valmieras puikas” un “Tālava” sportisti. Valmieras Kultūras centra vestibilā varēs aplūkot Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolas audzēkņu veidotu darbu izstādi.


Režisors – Mārtiņš Meiers
Mākslinieciskā koncepcija – Rūdolfs Bērtiņš
Muzikālās programmas sagatavošana – Jānis Ozoliņš
Kustību māksliniece – Linda Mīļā


Ieeja bez maksas, iepriekš saņemot ieejas karti Valmieras Kultūras centra kasē. Tālrunis informācijai: 64207207.