Valmieras Kultūras centrā notiks improvizācijas teātra “Spiediens” šovs

19.oktobrī plkst. 19.00 Valmieras Kultūras centrā notiks improvizācijas teātra “Spiediens” šovs.
Kas ir improvizācijas šovs “Spiediens”? Radošā apvienība “Spiediens” ir izklaide tās vislabākajās tradīcijās. 2009. gadā sācies kā neliels improvizācijas teātris, tas izaudzis līdz vienam no lielākajiem improvizācijas šoviem un zīmoliem Latvijā. “Spiediens” ir improvizācijas izrāde ar šova elementiem, ko veido īsas, iepriekš nesagatavotas etīdes, un kuru galvenās vadlīnijas nosaka skatītāji.
“Arī šogad “Spiediens” galvenais mērķis ir nemainīgs – izSPIEST smaidu un smieklus no jums – vismīļākajiem skatītājiem,” stāsta radošās apvienības “Spiediens” pārstāvji.
Improvizācijas šovā Valmierā piedalīsies Līga Kausa, Oskars Kozlovskis un Artūrs Breidaks.
Biļetes: 10 EUR. Ar Valmieras kultūras karti 1 EUR atlaide. Biļetes var iegādāties “Biļešu Paradīzē”.