Valmieras Kultūras centrā norisināsies “Mūzika Tev” koncertu cikls skolu jaunatnei

Koncertu cikls skolēniem

“Mūzika Tev” ir VSIA “Latvijas Koncerti” radīts un jau vairāk nekā 20 gadu īstenots četru izglītojošo koncertu cikls skolēniem un jauniešiem. “Mūzika Tev” klausītāji no izglītības iestādēm visā Latvijā mācību gada laikā apmeklē četrus tēmās, muzikālajā saturā un kultūras kontekstā atšķirīgus koncertus.
Koncerti tiek veidoti tā, lai ieinteresētu un izglītotu gan tos bērnus un jauniešus, kuri padziļināti interesējas un apgūst mūziku, gan tos, kuri mācās vispārizglītojošajās skolās. 

Šogad pirmo reizi koncerti notiks arī Valmieras Kultūras centrā. Jau varam tagad pateikt, ka koncerti būs ne tikai izglītojoši un ļaus skolēniem labāk iepazīt un iemīlēt dažādo mūzikas pasauli, bet arī izklaidējoši un jaudīgi, piedaloties Latvijas populārākajiem un iemīļotākajiem mūziķiem. Koncerti norisināsies 7. novembrī, 12. decembrī, 23. janvārī un 19. martā plkst. 12.00 un 14.00. Ar programmu var iepazīties zemāk pievienotajā tabulā.

Četru koncertu abonementa cena – 28 EUR skolēnam.

Iespēja ir iegādāties koncerta biļetes arī uz atsevišķajiem koncertiem. Biļešu cena – 7 EUR. 

Koncerti ir iekļauti iniciatīvas LATVIJAS SKOLAS SOMA norišu piedāvājumā.

Skolotāji koncertus apmeklē bez maksas, kā arī katrs skolotājs, atvedot skolēnus uz koncertu ciklu, saņems dāvanā no Latvijas Koncertiem CD komplektu (Latvijas Radio koris, Valsts kamerorķestris “Sinfonietta Rīga”, solisti) un iespēju vienu reizi gadā ar ielūgumu apmeklēt kādu no Latvijas Koncertu rīkotajiem vakara koncertiem.

Biļešu iegāde un plašāka informācija: tālr. 26698338, .

Koncertu cikls 1. – 4. klašu skolēniem (otrdienās plkst. 12.00 un 14.00) Valmieras Kultūras centrā :

  • 7. novembrīAlise Brīnumzemē“. Populārās Luisa Kerola grāmatas “Alise Brīnumzemē” varoņi iejūtas muzikālā uzvedumā ar saksofonu kvartetu N(ex)t move, vizuāliem efektiem un ēnu teātri;
  • 12. decembrī “Kaķīša dzirnavas”. Pazīstamā Kārļa Skalbes pasaka jaunās krāsās grupas “Raxtu Raxti” mūzikā un laikmetīgajā dejā;
  • 23. janvārī “Karalis Strazdubārda”. Brāļu Grimmu pasaka ar angļu komponista Henrija Pērsela mūziku, seniem mūzikas instrumentiem, Latvijas Radio kora solistiem un Rīgas Baletskolas audzēkņiem;
  • 19. martā “Adamsu ģimenes melnā trešdiena” Elza Rozentāle, Ieva Parša, Ralfs Eilands, Juris Kaukulis, dejotāji un mūziķi nokļūst populārā seriāla Wednesday un Adamsu ģimenes mazliet baisu un dīvainu notikumu muzikālā virpulī.