Valmieras Kultūras centrā apskatāma fotoizstāde “Randiņš ar fotogrāfu”

Ja dosies randiņā ar fotogrāfu, nokļūsi pasakainās vietās. Tevi ieskaus ziemeļblāzma, Tu spīdēsi saulrieta gaismās, tur zirnekļa tīklos redzēsi ūdens pērlītes un ar pirkstu galiem aizskarsi mākoņmalu. Dodies randiņā ar fotogrāfu, jo viņa acis redz neredzamo un fotogrāfijā notver netveramo…

Maija beigās Valmieras Kultūras centrs aicināja fotogrāfus un ikvienu foto entuziastu piedalīties fotokonkursā un iesūtīt Valmieras novadā uzņemtos fotomirkļus, lai žūrija ar savu vērtējumu noteiktu, kuras fotogrāfijas visu vasaru būs apskatāmas izstādē Valmieras Kultūras centrā. Konkursā tika saņemtas 64 fotogrāfijas, savukārt izstādē aplūkojama 21 fotogrāfija, kas ieguva visaugstāko žūrijas novērtējumu.

Paldies fotogrāfiem, kuri piedalījās fotokonkursā un dalījās ar saviem Valmieras novadā iemūžinātajiem fotomirkļiem: Aivim Limbēnam, Aivim Stračinskim, Artūram Plūmītim, Edmundam Miteniekam, Diānai Smoļakai, Ingai Guļbinovai, Kristīnei Andronei, Lindai Vorpei, Līgai Viksei, Naurim Slokenbergam, Oskaram Tapinskim un Solveigai Šķiņķei!

Sirsnīgs paldies fotokonkursa “Randiņš ar fotogrāfu” žūrijai: fotogrāfam un Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolas pasniedzējam Uģim Brālēnam, Valmieras Kultūras un mākslas fonda vadītājai Karlīnei Cercinai, fotogrāfam Klāvam Vasiļevskim, fotogrāfei Annijai Ratniecei un Valmieras Kultūras centra kultūras projektu vadītājai Sintijai Milbergai!

Izstāde Valmieras Kultūras centrā apskatāma līdz 4. septembrim.