Valmieras koprades darbnīca DARE – meikeru kopienas centrālais punkts

DARE meikeru kopienas centrālais punkts

Koprades darbnīca DARE ir kā Tava personīgā darba studija. Tā ir atvērta ikvienam interesentam. Pie mums pieejamas modernas iekārtas, instrumenti, mājīgas telpas un tehniskais atbalsts, lai Tu varētu strādāt pie jauniem produktiem un radošiem projektiem.

Veic 3D skenēšanu un drukā ar 3D printeriem, griez ar lāzergriezēju, frēzē, apdrukā tekstilu, šuj, līmē, lodē, fotografē, strādā ar grafiskā dizaina un rasēšanas programmām un daudz ko citu. DARE var kļūt par Tavu kopstrādes telpu un, ja esi noguris strādāt mājās, nāc nomainīt vidi un strādā mūsu telpās.

DARE aicina apmeklētājus darboties gan klātienē, gan attālināti. Aicināts darboties ir ik viens gan ar, gan bez priekšzināšanām. Sīkāk par apmeklējuma iespējām un nosacījumiem uzzini zvanot: t. +371 27001099 Kristiānai Līdakai.

DARE ir vieta ikvienam, kurš vēlas radīt. Radošajiem entuziastiem, amatniekiem, uzņēmējiem, studentiem un ģimenēm. Iespējas DARĒ ir plašas un noteikti ikviens var atrast sev saistošāko. Šovasar DARĒ plānots organizēt arī tematiskas radošās darbnīcas. Lai uzzinātu jaunākās aktivitātes, seko jaunumiem DARE sociālajos tīklos. Instagram: @dare_valmiera un Facebook: @DARE.VDK.

Informāciju sagatavoja:

Kristiāna Līdaka

Valmieras koprades darbnīca DARE

/VAA%20|%20Komunikācija/VAA%20|%20Preses%20relīzes/2021/APR_2021_relizes/">