Valmieras koprades darbnīcā DARE ikvienam ir pieejamas datorprogrammas dažādu dizaina failu sagatavošanai

DARE

Valmieras koprades darbnīca DARE piedāvā iespēju ikvienam interesentam nākt uz vietas darbnīcā izmantot dažādas datorprogrammas dizaina failu sagatavošanai vai arī tad, ja ir tikai interese tās izmēģināt un iztestēt. DARĒ pieejamās datorprogrammas un to pielietojums: Adobe Illustrator (2D vektorgrafika), Fusion 360 (3D modeļu sagatavošana), V Carve (CNC frēzes darbības sagatavošanai), Prusa Slicer (3D printera darbības sagatavošanai), Lightburn (Lāzergriezēja darbības sagatavošanai), Blender (3D modelēšanas programma, animācijas), FreeCAD (3D modelēšanas programma, rasēšana), Canva Pro (2D dizainu sagatavošana).

Programmas ir instalētas uz darbnīcas datoriem tāpēc apmeklējums iepriekš ir jāpiesaka. Lai pieteiktu laiku, nepieciešams rakstīt ziņu uz e-pastu vai zvanīt uz tālruni +371 29367607, nosaucot sev vēlamo apmeklējuma laiku, programmu ar ko gribēsiet strādāt, kā arī, vai izmantosiet to kopā ar kādu no atbilstošajām DARE iekārtām. Ja izvēlēsieties strādāt tikai ar konkrēto datorprogrammu pie kāda no mūsu datoriem, tas izmaksās 5€/h. Ja izmantosiet programmu kopā ar kādu no DARE iekārtām, tad cena jau būs iekļauta iekārtas izmantošanas cenā.

Ieskatu par DARĒ esošajām iekārtām un kādā veidā ikviens var tās nākt izmantot uz vietas darbnīcā, iespējams atrast DARE sociālajos medijos: Instagram – @dare_valmiera, Facebook – @DARE.VKD un mājaslapā www.darevalmiera.lv.

Informāciju sagatavoja:

Dina Linda Mīlberga,

Valmieras koprades darbnīca DARE