Valmieras Jaunatnes centrs “Vinda” uzsāk nodarbības pieaugušajiem

Līdz 28. janvārim pieaugušajiem ir iespēja pieteikties uz divām dažādām nodarbībām, kas norisināsies Valmieras Jaunatnes centra “Vinda” telpās. Lielisks veids, kā pēc smagas darba dienas atpūtināt prātu, satikt jaunus domubiedrus un attīstīt radošo domāšanu.

Viena no nodarbībām būs podnieku studija “Ugunspuķe” Laimdotas Virskūnas vadībā. Piesakies pieaugušo nodarbībām podnieku studijā “Ugunspuķe”! Nodarbību mērķis ir veicināt un attīstīt dalībnieku radošo ieceru īstenošanas prasmes, radošo un telpisko domāšanu, koncentrēšanās spējas un izpratni par keramiku un podniecību. Būs iespēja iepazīties ar keramikas nozares dažādību un daudzveidību, apgūt zināšanas un pamatiemaņas darbā ar dažādiem materiāliem (māls, ģipsis, keramikas apdares krāsas un glazūras, papīra masa, polimēra māls, plastika, keramikas masas), kā arī izzināt un apgūt prasmes, kas saistītas ar dažādu sadzīves materiālu izmantošanu, veidojot telpiskas figūras un faktūras mālā. Ir iespējams izvēlēties apmeklēt rīta vai vakara grupu. Rīta grupa notiks piektdienās no plkst.10.00 līdz 12.00, savukārt vakara grupa notiks ceturtdienās no plkst. 18.30 līdz 20.30. Pieteikšanās līdz 28. janvārim šeit.

Kā otra nodarbība tiks piedāvāta “Ideju galerija” Ingas Loginas vadībā. No februāra līdz maijam ceturtdienās no plkst. 17.30 līdz 19.30 piedāvāsim iespēju iepazīt dažādas dizaina tehnikas, kā sausā un slapjā filcēšana, interjera priekšmeti un dekupāža. Dalībnieki veidos dažādus dizaina un interjera priekšmetus un attīstīs radošo domāšanu un īstenos jau sen lolotus brīnumus, kas noderēs gan sadzīvē, gan kā dāvana. Pieteikšanās līdz 28. janvārim šeit.

Vietu skaits nodarbībās ir ierobežots un dalība ar derīgu Covid-19 sertifikātu.