Valmieras invalīdu biedrības “Atspēriens” aktualitātes jūlijā un augustā

Valmieras invalīdu biedrības "Atspēriens" aktualitātes jūlijā un augustā

Valmieras invalīdu biedrība “Atspēriens” jūlija mēnesī slēgta – atvaļinājums. Neatliekamas informācijas nepieciešamības gadījumā rakstīt uz e-pastu , vai arī sūtīt īsziņu uz tālruni 29339017.

Valmieras invalīdu biedrība “Atspēriens” 1. augustā aicina biedrus, pavadošās personas un ģimenes locekļus “Ģimenes sporta/aktivitātes dienas” ietvaros plkst. 9.00 pulcēties pie Jāņa Daliņa stadiona, lai dotos ekskursijā pa stadionu. Pēc ekskursijas dosimies uz atpūtas vietu pie Vanšu tilta, kur aktivitātes turpināsies.

Savukārt 9. augustā biedri un pavadošās personas aicinātās piedalīties ekskursijā: Pūres šokolādes muzejs, Salmu muzejs Tukumā un pilsētas apskate, Smārdes pagastā Apgāztā māja, Bulduru tehnikuma parka un apstādījumu teritorijas apskate. Pieteikšanās Garā ielā 9, Valmierā no pirmdienas līdz ceturtdienas plkst. 10.00–14.00. Lūgums veikt maksājumus jūnija mēnesī, jo jūlijā biedrība slēgta – atvaļinājums. Sīkāka informācija pa tālr.: 29339017,26556239.