Valmieras Integrētā bibliotēka mācību gadu uzsāk ar jaunām mācību nodarbībām Valmieras novada skolēniem

VIB mācības skolēniem

Valmieras Integrētā bibliotēka piedāvā mācību nodarbības dažādiem vecuma posmiem no pirmsskolas vecuma līdz pat 12. klasei. Izglītības iestāžu klases un grupas aicinātas apmeklēt gan nodarbības, kuru laikā skolēni tiek iepazīstināti ar bibliotēku, tās resursiem un piedāvātajām iespējām, gan arī dažādas tematiskās nodarbības, kā arī medijpratības un informācijpratības nodarbības.

Pirmsskolas vecuma izglītības iestāžu grupām piedāvājam iepazīšanās nodarbību “Ceļojošais Zvirbulēna koferis”, grāmatu tematiskos rītus, medijpratības nodarbības “Vīrusi” un “Kas lācītim  grāmatai vēderā?”.

1.-3. klasēm piedāvājam iepazīšanās nodarbību “Ceļojums starp grāmatu plauktiem”, grāmatu tematiskos rītus, medijpratības nodarbību “Vīrusi” un tematisko nodarbību “Lasītprieka stunda”.

4.-6. klasēm piedāvājam informācijas resursu nodarbību “Tu vari, ja proti!”, iepazīšanās nodarbību “Ceļojums starp grāmatu plauktiem”, tematiskās nodarbības “Lasītprieka stunda” un “Skaļās lasīšanas nodarbība”.

7.-9. klasēm piedāvājam iepazīšanās nodarbību “Ceļojums starp grāmatu plauktiem”, tematisko nodarbību “Meklē pēdas” un informācijas resursu nodarbību “Tu vari, ja proti”.

10.-12. klasēm piedāvājam iepazīšanās nodarbību “Kā neapjukt informācijas okeānā” un informācijas resursu nodarbību “Viktorīna – tiešsaistes enciklopēdijas”.

Aicinām skolotājus un audzēkņus apmeklēt bibliotēkas organizētās nodarbības, lai uzlabotu bērnu un jauniešu zināšanas un prasmes dažādu uzziņu resursu izmantošanā, gūtu priekšstatu par bibliotēkas piedāvātajām iespējām un veicinātu lasītvēlmi un lasītprieku.

Papildu informācija par mācību nodarbībām atrodama Valmieras Integrētās bibliotēkas tīmekļa vietnē www.biblioteka.valmiera.lv, kā arī, zvanot pa tālruņiem 64222512, 26332241 (par 1.-6. klašu nodarbībām) un 26665573 (par 7.-12. klašu nodarbībām). Uz mācību nodarbībām nepieciešams pieteikties vismaz 1 nedēļu iepriekš.

Informāciju sagatavoja:
Krista Abatniece – Barbina, Valmieras bibliotēkas vecākā bibliotekāre