Valmieras frisbija klubs uzņem jaunus spēlētājus

Frisbijs Valmierā

Ar oktobri ir atsākušies Valmieras frisbija kluba treniņi iekštelpās un tiek uzņemti jauni spēlētgribētāji. Jauno sportistu (13 – 25 gadiem) uzņemšana un bezmaksas atvērtie treniņi notiek otrdienās no plkst. 18.40 līdz 20.00 Valmieras Pārgaujas sākumskolas sporta zālē.

Valmieras frisbija klubs pastāv jau 15 gadus un kluba komandas kļuvušas par vairākkārtējām Latvijas čempionēm un citu godalgoto vietu ieguvējām. Ir izdevies gūt panākumus arī ārpus Latvijas robežām, kļūstot par starptautisko turnīru medaļniekiem. Valmieras kluba spēlētāji iekļauti arī dažādu Latvijas izlašu sastāvos – 2022.gadā no Valmieras kluba kodola tika veidota Latvijas jauktā izlase Eiropas frisbija čempionātam iekštelpās.  

Frisbija treniņos var piedalīties ikviens interesents bez iepriekšējas sagatavotības. Valmieras frisbija kluba aktivitātēm, treniņiem un sasniegumiem sacensībās var sekot līdzi sociālajos tīklos Instagram @valmieraultimate un Facebook Frisbijs Valmierā.

Kontakti saziņai: e-pasts: , tālr. 29685375