Valmieras dzimšanas dienas svētku rogainingā rekordliels dalībnieku skaits

Valmieras pilsētas svētku rogainings

23. jūlijā Valmieras pilsētas svētku ietvaros jau 4. gadu bija iespēja piedalīties Valmieras sporta kluba Burkānciems & Co organizētajā svētku rogainingā, kura laikā dalībnieki devās kontrolpunktu meklējumos Valmierā un tās apkārtnē. Starts un finišs skrējējiem, nūjotājiem un velobraucējiem bija Jāņa Daliņa stadionā plkst. 11.00, turklāt šogad uz starta stājās rekordliels skaits – vairāk kā 300 dalībnieki.

Dalībnieki komandās no diviem līdz pieciem cilvēkiem varēja piedalīties 3 stundu rogainingā ar kājām vai 2 stundu rogainingā ar velosipēdiem. Šoreiz sportistus sagaidīja jauns apvidus – Gaujas augštecē abi krasti. Kā ierasts, dalībnieki distances plānošanā varēja vienoties par Gaujas šķērsošanas vietu – izmantot kādu no tiltiem vai brist pāri upei sev izdevīgākā vietā. Sausā pavasara un vasaras dēļ Gaujas līmenis ir īpaši zems, tādēļ liela daļa izmantoja iespēju tikt pāri upei pārbrienot.

Absolūtajā kopvērtējumā ar velosipēdiem visvairāk punktus ieguva komanda “Velo Čello”, kas savāca 145 punktus, taču nokavēja kontrollaiku par 17 sekundēm, tāpēc 1 soda punkta dēļ gala rezultāts ir 144 punkti. Ar kājām visvairāk punktu ieguva komanda “Koko Team” – 2 stundās un 59 minūtēs 181 punkts. Komandai bija ne tikai ātras kājas, bet noteikti arī ļoti labs distances plānojums.

2 stundu rogaininga ar velosipēdiem uzvarētāji:

  • MO grupā komanda “Velo Čello” – 144 punkti
  • XO grupā komanda “B3” – 144 punkti
  • WO grupā “Lobēlijas” – 106 punkti
  • Family grupā komanda “MES” – 96 punkti

3 stundu rogaininga ar kājām uzvarētāji:

  • MO grupā komanda “LV Timber”- 156 punkti
  • XO grupā komanda “Koko Team” – 181 punkts
  • VO grupā komanda “Ar mugursomām” – 128 punkti
  • WO grupā komanda “Dižā mežā eži” – 113 punkti
  • JO grupā komanda “Nav riska!” – 90 punkti
  • Family grupā komanda “TEAM Petersoni” – 103 punkti (jāpiemin, ka šī ģimene ir startējusi katru gadu un katru reizi arī uzvarējusi!)

Ar visiem sacensību rezultātiem iepazīsties šeit: REZULTĀTI

Priecājamies par tik daudz aktīviem valmieriešiem un pilsētas viesiem, kuri izmanto iespēju aktīvi pavadīt brīvdienas!

Plašāku foto atskatu meklē: Sportiskā svētdiena Valmieras 740.dzimšanas dienā

Paldies Valmieras novada pašvaldībai par finansiālo atbalstu!

Informāciju sagatavoja: Elizabete Ločmele, VSK “Burkānciems&Co”