Valmieras dzimšanas dienā spēlē GAUJAS KRASTU BINGO

Valmieras-pilsetas-svetkos-spele-GAUJAS-KRASTU-BINGO

Valmieras dzimšanas dienas laikā, 23. jūlijā no plkst. 14.00 līdz 17.00, ar kājām vai velosipēdu dodies GAUJAS KRASTU BINGO aktivitātē. Orientējies pēc BINGO lapas uzdevumu lauciņiem un attēliem, iepazīsti Valmieru, jestri pavadi laiku līdz kārotajam pilsētas svētku koncertam un, iespējams, tiec pie kādas pārsteiguma balvas!

GAUJAS KRASTU BINGO aktivitāte sāksies un noslēgsies Valmieras Tūrisma informācijas centrā (TIC) Rīgas ielā 10, kur varēsi saņemt un nodot aizpildīto BINGO spēles lapu. Spēle ir pavisam vienkārša – dodies uz konkrēto BINGO spēles laukumu, izpildi IERAUGI vai IZDARI uzdevumu un saņem norādīto punktu skaitu. Ierodoties IERAUGI vietā, uzņem fotogrāfiju ar konkrēto vietu un pēc tam, vadoties pēc nākamajiem spēles lauciņiem, dodies tālāk. Toties IZDARI uzdevumu vietās Tevi kāds sagaidīs (izņemot svētku foto rāmja uzdevumu) un paskaidros darāmo izveicības un atjautības uzdevumu. Pēc IZDARI aktivitātes izpildes pārstāvis pierakstīs iegūto punktu skaitu Tavā uzdevumu lapā. Visās aktivitātēs centies sakrāt pēc iespējas lielāku punktu skaitu, lai pretendētu uz pārsteiguma balvām!

Aizpildītās uzdevumu lapas nogādā Valmieras TIC līdz 23. jūlija plkst. 17.00. Iesniedzot aizpildīto spēles lapu, spēles laikā uzņemtās fotogrāfijas būs jāuzrāda Tūrisma informācijas centrā saņemto punktu pārbaudei un IERAUGI uzdevumu punktu aizpildei baltajos rombiņos. Tie aktivitātes dalībnieki, kuri būs savākuši visvairāk punktu, varēs pretendēt uz vienu no desmit pārsteiguma balvām, ko sarūpējusi Valmieras novada pašvaldība. Ar pārsteiguma balvu īpašniekiem sazināsimies individuāli. Uzdevuma lapas būs iespējams saņemt Valmieras TIC pilsētas svētku nedēļā, toties balvas būs iespējams saņemt pēc svētkiem – no trešdienas līdz piektdienai plkst. 9.00–18.00 un sestdienās plkst. 10.00–16.00.

Informējam, ka dalībnieki, iesniedzot savu aizpildīto BINGO spēles lapu, piekrīt, ka  iesniegtie personas dati tiks izmantoti iesniedzēja identificēšanai, komunikācijas nodrošināšanai ar aktivitāti saistītos jautājumos un lai paziņotu aktivitātes rezultātus Visit Valmiera plašsaziņu kanālos. Personas datu glabāšanas termiņš ir līdz 2022. gada 31. augustam.

Pasākuma laikā var tikt fotografēts un filmēts, fotogrāfijas un videomateriāli var tikt izmantoti Valmieras novada pašvaldības publicitātes vajadzībām. Valmieras 739. dzimšanas dienas svētku programmu meklē šeit.