Valmieras dzimšanas dienā pilsētā būs pieejams dzeramais ūdens

ūdens

Valmieras 739. dzimšanas dienas “Svētku randiņš” laikā laika ziņu prognozētāji sola karsta laika atgriešanos Latvijā, tāpēc svētku virpulī atcerēsimies par regulāru ūdens lietošanu. Zināms, ka cilvēka ķermenis 60% apmērā sastāv no ūdens. Līdz ar to ķermeņa labsajūta un fiziskā izdzīvošana ir atkarīga no regulāras ūdens uzņemšanas. Katra ķermeņa šūna, audi un orgāni balstās uz pietiekamu ūdens daudzumu, lai pilnvērtīgi funkcionētu.

Valmieriešu un pilsētas viesu ērtībām šobrīd pieejami septiņi dzeramā ūdens brīvkrāni – Vecpuišu parkā, Valmieras muzeja Garšaugu dārzā (Pilskalna iela 2), bērnu rotaļu laukumā Krāču ielā 4, sporta un aktīvās atpūtas parkā “Mežs” (Rīgas iela 43A), Limbažu ielā 12, Jāņa Daliņa stadionā un netālu no Valmieras drāmas teātra – Ziloņu ielā. Dzeramā ūdens brīvkrānos pieejamais ūdens ir augstas kvalitātes bez specifiskas smaržas, krāsas un garšas. Tāpēc tas ir droši lietojams uzturā bez papildus filtrācijas un sagatavošanas tieši no krāna.

Lai karstajā svētku laikā dzeramais ūdens būtu pieejams arī svētku centrālajā laukumā,  būs SIA “Valmieras ūdens” muca.

Aicinām ikvienu ņemt līdzi vairākkārt lietojamas ūdens uzpildīšanas pudeles vai iegādāties tās Valmieras Tūrisma informācijas centrā, Rīgas ielā 10!