Valmieras dzimšanas dienā būs svētku pieturvieta jauniešiem

Valmieras dzimšanas dienas laikā, 24.jūlijā, Valmieras Jauniešu mājas dārzā notiks dažādas aktivitātes jauniešiem. Plkst.10.00 būs lieliska iespēja iesākt Valmieras dzimšanas dienas rītu ar aktīvu VERVE nodarbību (dalībnieku skaits ierobežots) Lauras Melbārdes vadībā. Dalība VERVE nodarbībā bez maksas, taču nepieciešams iepriekš pieteikties, rakstot e-pastu: .

Diena turpināsies spāņu vaibā ar tradicionālajām spēlēm, kuras vadīs spāņu brīvprātīgais Boris. Sākot no plkst.12.30 ikviens Jauniešu mājas apmeklētājs tiks aicināts piedalīties radošajā meistarklasē “Dod otro elpu”. Jaunieši krāsos sev līdzi paņemto T-kreklu, auduma maisiņu, spilvendrānu u.c., kuru varēs atdzīvināt ar košām krāsām un dot otro elpu. Valmieras dzimšanas dienas svinības Jauniešu mājā noslēgs “Improvīzija” ar improvizācijas teātri “Modris”. Paralēli aktivitātēm jauniešiem būs iespēja satikties un socializēties, iegūt jaunu pieredzi un lieliski pavadīt laiku brīvā gaisotnē!

No 23. līdz 25.jūlijam Valmiera atzīmēs 738.dzimšanas dienu “Valmiera: Tava svētku pietura”, aicinot piestāt dažādās vietās, lai satiktos ar muzikāliem, izzinošiem, jautriem, darbīgiem, neparastiem, sportiskiem un dzīvespriecīgiem piedzīvojumiem. Programma skatāma mājaslapā www.valmierasvin.lv.

Informāciju sagatavoja:
Annija Skudra,
Valmieras Jaunatnes centra “Vinda”
pasākumu organizatore