Valmieras dzimšanas dienā būs muzikālās pieturas

Valmieras dzimšanas dienas sestdienā, 24.jūlijā, vairākas pieturas pilsētā ne tikai sagaidīs pasažierus, kuri dodas ceļā ar pilsētas maršrutu autobusiem, bet arī pārtaps par skatuvēm. Priekškaram veroties, ar koncertu priecēs Valmieras Mūzikas skolas Muzikālā apvienība.

Skanēs dzimšanas dienai atbilstoši skaņdarbi, aicinot dziedāt līdzi. Pieturvietām pārtopot par skatuvēm, esam piedzīvojuši arī dejas. Vēsture neklusē arī par vairākiem gadījumiem, kad muzikālajās pieturās izdancināti tikuši pat autobusa vadītāji. Vai tā būs arī šoreiz, uzzināsim sestdien.

Kuras pieturas pārtaps par muzikālajām, ir pārsteigums. Varam vien atklāt, ka tas būs laika posmā no plkst.10.00 līdz pusdienlaikam, apvienībai uzstājoties gan Stacijas ielā, pilsētas centrā, gan tuvāk Jāņparkam, gan arī netālu no Burkānciema.

No 23. līdz 25.jūlijam Valmiera atzīmēs 738.dzimšanas dienu “Valmiera: Tava svētku pietura”, aicinot piestāt dažādās vietās, lai satiktos ar muzikāliem, izzinošiem, jautriem, darbīgiem, neparastiem, sportiskiem un dzīvespriecīgiem piedzīvojumiem. Programma skatāma valmierasvin.lv.