Valmieras dzimšanas dienā būs īpašs modinātājs

Jau tradicionāli Valmieras dzimšanas dienas sestdienā iedzīvotājus modinās skanīgs un ausij tīkams modinātājs. Lai sajustu īpašo svētku garu un noskaņotos Valmieras dzimšanas dienas piedzīvojumiem, skatuvē uz riteņiem pa dažādām pilsētas ielām brauks un uzstāsies Valmieras Kultūras centra pūtēju orķestris “Signāls”.

Jāpiemin, ka uz brīdi modinātājam, kas skan dzīvajā un pārvietojas pa pilsētas ielām, pievienosies tiešraides komanda. Tāpēc ieskatu modināšanā redzēsim un dzirdēsim svētku radio un video tiešraidē mājaslapā valmierasvin.lv.

Sestdienas rītā Valmieras dzimšanas dienas svinētājus sveiks arī Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks. 24.jūlijā no plkst.9.00 mājaslapā valmierasvin.lv klausies radio un video tiešraidi! Sāksim svētku sestdienu kopā dzīvespriecīgi!

No 23. līdz 25.jūlijam Valmiera atzīmēs 738.dzimšanas dienu “Valmiera: Tava svētku pietura”, aicinot piestāt dažādās vietās, lai satiktos ar muzikāliem, izzinošiem, jautriem, darbīgiem, neparastiem, sportiskiem un dzīvespriecīgiem piedzīvojumiem. Programma skatāma valmierasvin.lv.