Valmieras dzimšanas dienā būs īpaša telts mazuļu aprūpei

Valmieras dzimšanas dienas svētku laikā, piektdien, 21.jūlijā, un sestdien, 22.jūlijā, laukumā pie Hanzas sienas sadarbībā ar Happy Latvia darbosies mazuļu telts, kur būs iespēja parūpēties par pašiem mazākajiem pilsētas dzimšanas dienas apmeklētājiem.

Valmieras dzimšanas dienas svētku laikā, piektdien, 21.jūlijā, un sestdien, 22.jūlijā, laukumā pie Hanzas sienas sadarbībā ar Happy Latvia darbosies mazuļu telts, kur būs iespēja parūpēties par pašiem mazākajiem pilsētas dzimšanas dienas apmeklētājiem.

Īpaši iekārtotā teltī būs pieejama Happy pārtinamā virsma ar higiēnas lietām, šūpuļkrēsls, kur pabarot mazuļus vai atpūsties no svētku burzmas. Turpat laukumā varēs iegādāties saldējumu un citus gardumus. Bez maksas būs pieejams arī dzeramais ūdens. Sestdien par īpaši draudzīgām cenām būs iespēja iegādāties Happy preces mazuļiem un māmiņām.

Savukārt Swedbank Latvia būs parūpējusies par iespēju svētku apmeklētājiem uzlādēt savus mobilos telefonus īpaši veidotā uzlādes stacijā laukumā pie Hanzas sienas. Un vēl būs lieliska iespēja sastapt mūsu draugus no Tartu, lai iepazītos ar Tartu – Eiropas kultūras galvaspilsēta 2024 programmu.

Valmieras 740. dzimšanas diena programma mājaslapā valmierasvin.lv.

Svētku lieldraugs – AS “Valmieras stikla šķiedra”.