Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolā uzlabo digitālās tehnoloģijas

Brilles

Jaunajā mācību gadā Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolas multimediju dizaina programmas audzēkņi izmanto papildināto tehnisko nodrošinājumu: projektoru, augstas izšķirtspējas televizoru un portatīvo datoru, kas paredzēts jaudīgiem grafiskajiem risinājumiem.

Tehnoloģijas bija iespējams iegādāties, saņemot atbalstu projektam “Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolas profesionālās vidējās izglītības programmas Multimediju dizains materiāli tehniskās bāzes pilnveidošana” Valsts kultūrkapitāla fonda 2021. gada konkursa mērķprogrammā “Vizuālās mākslas izglītības iestāžu materiāli tehniskās bāzes uzlabošana”.

Iegūtais finansējums – 2500 EUR.

Projektu līdzfinansē Valmieras pilsētas pašvaldība. Par līdzfinansējumu tika iegādātas virtuālās realitātes brilles.

Informāciju sagatavoja:
Inga Rokpelne,
Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolas
Kultūras projektu vadītāja

logo