Valmieras centrā atklāta romantiskā, paplašinātā kultūrtelpa “Akustika”

Janvāra vidū Valmieras kultūras dzīvi bagātinājusi jaunā kultūrtelpa “Akustika”, kas tapusi romantiskā vietā senajā pasta ēkā – Diakonāta ielā 6.

“Akustika” mājvietu radusi kādreizējā pasta un telegrāfa ēkā, vienā no neparastākajām vēsturiskajām celtnēm Valmierā. 2021. gadā pirmais etaps “Akustikas” attīstībā bija mājīgā restorāna izveide, tagad pievienojas arī telpas koncertiem, teātra izrādēm, mākslas izstādēm un semināriem.

Jaunās kultūrtelpas vadītājs Uģis Bormanis ir gandarīts: ”Esam priecīgi pārsteigti par cilvēku lielo ieinteresētību, mūsu apmeklētāji nav tikai valmierieši. Līdz šim organizējām kamerkoncertus restorāna “Akustika” telpās un vasarā arī plašajā pagalmā. Jūtot pieprasījumu pēc neordināriem kultūras notikumiem, izbūvējām speciāli piemērotas un ērtas telpas. Turpmāk varēsim uzņemt pat līdz 90 kultūras baudītāju vienlaikus.”

“Arī turpmāk plānojam ik sezonu izstrādāt jaunu ēdienkarti, kā arī īpašu notikumu vai koncertu laikā apmeklētājus iepricināt ar tematisko ēdienkarti,” tā nākotni ieskicē “Akustikas” šefpavārs Artūrs Taškāns, kurš pāvarmākslas meistarību slīpējis Eiropas labākajos restorānos, arī Michelin zvaigznēs.

FOTOGALERIJA

Informāciju sagatvoja:

“Akustika”