Valmieras BMX braucēji Portugālē gatavojas jaunajai sacensību sezonai

BMX nometne Portugālē

Kamēr laikapstākļi Latvijā vēl liedz aizvadīt treniņus BMX trasē, no 6. līdz 15. janvārim Latvijas elites, U23 un junioru izlašu kandidāti, gatavojoties olimpiskajai sezonai, aizvadīja treniņnometni Portugāles pilsētā Faru.

Nometnes laikā Latvijas izlases treneru Olafa Lakuča un Edžus Treimaņa vadībā sportisti aizvadīja tik ļoti nepieciešamos trases treniņus un kvalitatīvus vispārējās fiziskās sagatavotības treniņus. Šis būs nozīmīgs gads arī dēļ gaidāmajām Parīzes olimpiskajām spēlēm, tādēļ būt savā labākajā formā sportistiem šosezon ir īpaši svarīgi.

Nometnē piedalījās Valmieras Augstas klases sportistu sagatavošanas centra sportisti un Valmieras Sporta skolas audzēkņi un treneri – Mārtiņš Emīls Treimanis, Kristens Krīgers, Kārlis Pedraudzis, Noa Rafaels Laake, Mikus Freimanis, Markuss Krauklis un Ričards Ābols, kā arī sportisti no citiem Latvijas BMX klubiem.

Latvijā BMX sacensību sezona aizsāksies 4. un 5. maijā Valmierā, Māra Štromberga BMX trasē “Valmiera”, bet Eiropas kausa BMX sacensību seriāls startēs jau marta sākumā Francijā, kur tradicionāli piedalās vadošie BMX braucēji no Eiropas. Sacensības kuplā skaitā apmeklē arī Latvijas BMX klubu braucēji, tai skaitā sportisti no BMX klubs “Tālava” un BMX klubs “Valmieras puikas” dažādās vecuma grupās. Šī sacensību seriāla 9. un 10. posms 13. un 14. jūlijā notiks arī Latvijā, Valmierā.

Lai izdodas viss iecerētais jaunajā sezonā!

Foto: Latvijas Riteņbraukšanas federācija