Valmieras bibliotēka aicina piedalīties lasīšanas izaicinājumā

Jaunajā gadā – jauns lasīšanas izaicinājums! Valmieras bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļa aicina doties literārā ceļojumā apkārt pasaulei.

Jaunajā gadā – jauns lasīšanas izaicinājums! Valmieras bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļa aicina doties literārā ceļojumā apkārt pasaulei.

Šogad rosinām iepazīt Baltijas valstu, Lielbritānijas, Zviedrijas un citu valstu autoru grāmatas un satikties ar vēl neiepazītiem stāstu varoņiem un pasaules vietām, kā arī izdzīvot pavisam jaunus piedzīvojumus.

Kas jādara?

  • Izaicinājuma “Apkārt pasaulei” Bingo laukumā atrodi septiņu valstu karogus un vienu brīvās izvēles lauciņu;
  • Izvēlies valsti, atrodi kādu šīs valsts autora grāmatu un izlasi to. Brīvās izvēles lauciņu aizpildi ar kādas citas valsts autora grāmatu;
  • Aizpildi visus astoņus lodziņus ar šogad izlasītām grāmatām;
  • Dalībnieka lapā ieraksti izlasīto grāmatu autorus un nosaukumus;
  • Aizpildītu lapu līdz 31. maijam nes uz Bērnu apkalpošanas nodaļu un saņem pārsteiguma balvu!

Izaicinājumā vari piedalīties arī vairākās Valmieras novada pagastu un pilsētu bibliotēkās – Rencēnu pagasta 2. bibliotēkā, Trikātas pagasta bibliotēkā, Ķoņu pagasta bibliotēkā, Burtnieku pagasta bibliotēkā, Ipiķu pagasta bibliotēkā, Strenču pilsētas bibliotēkā, Rūjienas pilsētas bibliotēkā, Mazsalacas pilsētas bibliotēkā, Kauguru pagasta bibliotēkā, Naukšēnu pagasta bibliotēkā, Rencēnu pagasta 1. bibliotēkā un Matīšu pagasta bibliotēkā.

Papildu informāciju, aktivitātes noteikumus un dalībnieka lapu iespējams saņemt Valmieras bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļā, citās bibliotēkās, kas piedalās izaicinājumā, vai Valmieras bibliotēkas mājaslapā.

Lasi pats un izaicini piedalīties arī draugus, ģimeni, skolotājus, dalībai izaicinājumā nav vecuma ierobežojumu. Lai raibs un aizraujošs ceļojums apkārt pasaulei grāmatu lappusēs!

Informāciju sagatavoja:
Kristiāna Caune,
Valmieras bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļas vecākā bibliotekāre