Valmieras Beātes ielas EKO laukumā papildu pakalpojumi

No 1.jūlija Valmierā, Beātes ielā 47 darbu turpina EKO laukums, kurš ir izveidots iedzīvotājiem plašāks un ērtāks, tajā pieejams papildu pakalpojumu klāsts.

EKO laukums pieejams piecas dienas nedēļā:
pirmdien, otrdien, piektdien darba laiks no plkst.9.00 līdz 18.00, ceturtdien no plkst.10.00 līdz 19.00, sestdien no plkst.10.00 līdz 14.00. EKO laukums slēgts trešdienās un svētdienās.

EKO laukumā bez maksas var nodot papīru, kartonu, polietilēna plēvi, PET dzērienu pudeles, sadzīves ķīmijas un kosmētikas plastmasas iepakojumu, pudeļu un burku stiklu, sadzīves metāla priekšmetus, logu stiklu, neizjauktas sadzīves elektriskās un elektroniskās iekārtas, lietošanai vēl derīgus mājas tekstila izstrādājumus un apavus, koka paletes, kā arī pēc noteiktiem kritērijiem, vairākus veidus sadzīvē radušies bīstamos atkritumus, luminiscentās spuldzes, baterijas, akumulatorus, riepas, eļļas filtrus, tehniskās eļļas.
Pēc cenrāža EKO laukumā NO 1.JŪLIJA var nodot nestandarta atkritumus – lielgabarīta atkritumus, tīrus un jauktus celtniecības atkritumus, zaļos, kompostējamos atkritumus – zāli, lapas, sīkzarus. Šo pakalpojumu izmantošanai lūgums zināt vai iepriekš noskaidrot savu līgumslēdzēja numuru.
Juridiskām personām ir atsevišķi noteikumi sadzīvē radušos bīstamo atkritumu, zaļo, lielgabarīta un būvniecības atkritumu nodošanā, ko var noskaidrot www.zaao.lv EKO laukumu sadaļā vai zvanot pa tālr.64281250.

Ikdienā klientu atbalsts EKO laukumos ir to pārziņi, kuri konsultē par dažādiem ZAAO sniegtajiem pakalpojumiem, kā arī izsniedz big-bag maisus būvniecības atkritumu savākšanai.

Valmierā klientu ērtībām pieejams arī otrs EKO laukums Dzelzceļa ielā 5, kurš vasaras periodā strādā 7 dienas nedēļā – pirmdien, otrdien, ceturtdien, piektdien no plkst.9.00 līdz 13.00 un no plkst.14.00 līdz 18.00, trešdien no plkst.10.00 līdz 13.00 un no plkst.14.00 līdz 19.00, sestdien, svētdien no plkst.10.00 līdz 14.00. Dzelzceļa ielas EKO laukumā jau līdz šim pieejams viss pakalpojumu klāsts, kāds no 1.jūlija pieejams Beātes ielas EKO laukumā.
ZAAO darbības reģionā iedzīvotājiem pieejams 21 EKO laukums.
Jaunajā Valmieras novadā tie atrodas arī Mazsalacā, Pērnavas ielā 16 un Rūjienā, Ternejas ielā 12, kā arī Strenčos, Valkas ielā 1a. Plašāka informācija ZAAO mājas lapā http://www.zaao.lv/lv/privatpersonam/eko_karte vai pa tālr.64281250.

Apmeklējot EKO laukumus lūgums ievērot valstī noteiktās aktuālās epidemioloģiskās drošības prasības.

Informāciju sagatavoja:
Zane Leimane
SIA ZAAO sabiedrisko attiecību speciāliste