Valmieras AKSSC BMX braucējiem panākumi ASV čempionāta sacensībās Rokhilā

AKSSC BMX sportisti

Aizvadītajā nedēļā Valmieras Sporta skolas Augstas klases sportistu sagatavošanas centra (AKSSC) audzēkņi devās uz ASV, lai piedalītos ASV čempionāta “Fall Nations” posmā Rokhilas trasē.

U23 vīru konkurencē priecēja divi Olafa Lakuča trenētie Valmieras AKSSC sportisti, Kārlis Pedraudzis un Mārtiņš Emīls Treimanis, izcīnot godalgotas vietas U23 grupā un izcīnot attiecīgi otro un trešo vietu uz pjedestāla, piekāpjoties vien sacensību galvenajam favorītam – Pasaules kausa kopvērtējuma uzvarētājam un bronzas medaļniekam pasaules čempionātā Riko Bearman no Jaunzēlandes. Jāizceļ arī AKSSC sportists Rinalds Jānis Kārkliņš, kurš šajā pašā vecuma grupā sasniedza lielo finālu, sacensības noslēdzot 7. vietā.

Jāpiebilst, ka sacensības bija iekļautas arī UCI kalendāra C1 kategorijā, kas ļāva sportistiem cīnīties ne tikai par uzvaru savās vecuma grupās, bet arī par pasaules ranga punktiem.

Latviju ASV kopumā pārstāvēja seši sportisti, kuri uz Rokhilu devās ne tikai, lai pagarinātu sacensību sezonu, bet arī iepazītu nākamā gada pasaules BMX čempionāta trasi.