Valmieras 2. vidusskolas skolēniem 1. vieta “iDEAHUB” labāko inovatīvo projektu konkursā

Valmieras 2. vidusskolas skolēni gūst panākumus

30. novembrī starptautiskajā mašīnbūves, metālapstrādes, automatizācijas, elektronikas un jauno tehnoloģiju izstādē “Tech Industry 2023” notika TSI (Transporta un sakaru institūta) “iDEAHUB” labāko inovatīvo projektu prezentēšana un apbalvošana.

Valmieras 2. vidusskolas skolēni Ivans Gercevs un Viktorija Gerceva – komanda “DiPROGer RoboReag” ieguva 1. vietu un 5000 eiro, kā arī BT-1 valdes priekšsēdētājs Viesturs Tile un Tech Industry vadītājs Kardijs Broks pasniedza izstādes simpātiju balvu /6 m ² laukumu ekspozīcijas vietai izstādē “Tech Industry 2024”/.

Valmieras 2. vidusskolas skolēni prezentēja šķidrumu apstrādes moduļa izstrādi ar robotizētu maršrutētāju un dzesēšanas šķidruma uzglabāšanas moduli mediciniskām laboratorijas iekārtam, biopsiju paraugu imūnhistoķīmiskai krāsošanai. Tas ļauj ietaupīt resursus, kas ir svarīgi, lai paplašinātu pētījumus, kas saistīti ar vēzi un tā diagnostiku.

Informāciju sagatavoja:

Valmieras 2. vidusskola