Valmieras 2. pasta nodaļa no 2022. gada 1. aprīļa sāks darbu jaunās telpās Brīvības ielā 2a

Latvijas Pasts

No 2022. gada 1. aprīļa Valmieras 2. pasta nodaļa sāks darbu jaunās telpās Brīvības ielā 2a. Jaunās telpas atrodas klientiem ērtā vietā un ir komfortablākas gan apmeklētājiem, gan darbiniekiem, nodrošinot pieejamību klientiem ar kustību traucējumiem un jaunajiem vecākiem ar bērnu ratiņiem. Pasta nodaļas darbalaiks paliek nemainīgs, tā strādās pirmdienās–piektdienās no plkst. 7.30 līdz plkst. 17.00, bet sakarā ar pārcelšanās darbiem būs mainīts 31. martā.

No 1. aprīļa Valmieras 2. pasta nodaļa sāks darbu jaunās telpās Brīvības ielā 2a, nodrošinot pasta pakalpojumu sniegšanu patīkamākā vidē ar atjauninātu preču sortimentu. Jaunās telpas ir ērti pieejamas visiem klientiem – arī apmeklētājiem ar kustību traucējumiem un jaunajiem vecākiem ar bērnu ratiņiem.

Sakarā ar pārcelšanās darbiem 31. martā būs mainīts Valmieras 2. pasta nodaļas darbalaiks līdzšinējā adresē: tā strādās no plkst. 7.30 līdz plkst. 14.00. Jaunajās telpās darbalaiks Valmieras 2. pasta nodaļai nemainīsies – nodaļa strādās pirmdienās–piektdienās no plkst. 7.30 līdz plkst. 17.00.

Latvijas Pasts pēdējos gados aktīvi īsteno klientu ērtību un vides uzlabošanas projektus dažādās pasta nodaļās visā Latvijā.

Informāciju sagatavoja:
Vineta Kļaviņa, VAS “Latvijas Pasts”